اخبار

تکنیک های هوشمندانه برای فروش خانه در امریکا

چطور ملک خود را به سرعت بفروشید

فروش ملک و فروختن یک خانه آنقدرها هم که به‌نظر می‌رسد ساده نیست. برای اینکه بتوانید ملک خود را به راحتی بفروشید باید مطمئن باشید خریداران به خوبی  از مزایای ملک شما مطلع هستند وبرای خرید ملک فروشی شما تعلل نمی‌کنند. توصیه‌های زیر تنها برای فروختن راحت ملک نیست بلکه کمک می‌کند تا پیشنهادهای بهتری از سوی خریداران دریافت کنید

چه قصد فروش خانه داشته باشید چه نداشته باشید، بهترین زمان برای این کار بهار است. ماکس فیتزجرالد، نماینده املاک و مستغلات در منهتن، کالیفرنیا می گوید: “املاک و مستغلات می‌تواند کسب و کاری فصلی باشد.” او در ادامه می‌گوید که گذاشتن خانه برای فروش از ماه مارس تا ماه می معمولا بهترین زمان است، زیرا در این بازه “میزان مراجعه کننده و سرعت فروش معمولا در بالاترین سطح خود در سال است”.

فروش سریع خانه

“الکس گلاسر، نماینده املاک و مستغلات در ریچموند، ویرجینیا می‌گوید: بسیار مهم است که از ابتدا قیمتی مناسب برای خانه خود تعیین کنید. نه تنها این موضوع باعث فروش سریع خانه می‌شود، بلکه به شما کمک خواهد کرد که پول بیشتری نیز کسب کنید.”

گلاسر توصیه می‌کند که فروشندگان خود را در جایگاه خریدار فرض کنند. او می‌پرسد: “می‌گویند خانه‌هایی در خیابان به مدت پنج ماه برای فروش بوده است. آیا شما قیمت درست ارائه دادید؟” خریداران به احتمال زیاد دوست ندارند برای خانه‌ای که بیش از حد طولانی در بازار است و از همان ابتدا قیمت رقابتی دارد در حالتی مثل مزایده قرار بگیرند.

عکس‌های خوب از خونه بگیرید و ملک را سریعتر بفروشید

اکثر خریداران برای شروع جستجوهای خود برای خانه از جستجوی آنلاین شروع می‌کنند، که در آن تصاویر عالی هستند. ارسال تصاویر با کیفیت پایین، بیش از حد کوچک یا غیر جذاب، خریداران خود را از دست می‌دهد. Matt Bigach، یکی از بنیانگذاران Nexus Homebuyers، یک شرکت سرمایه گذاری املاک، می‌گوید: “تصاویر باید با کیفیت بالا باشند و با یک دوربین حداقل ۵ مگاپیکسلی و بالاتر و نه یک تلفن همراه، عکاسی شوند.”

Bigach همچنان ادامه می‌دهد: “در هنگام گرفتن عکس‌های خود، تا آنجایی که ممکن است نور را در نظر بگیرید.” “همچنین مطمئن شوید که هیچ لامپ سوخته‌ای وجود ندارد و تمام لامپ‌ها برای عکاسی روشن هستند.”

توصیفی اغوا کننده از اطلاعات خانه خود بنویسید

کلمات صحیح زمانی مهم می‌شوند که زمان فروش خانه برسد. به خریداران واقعی اطلاعاتی در مورد چگونگی شگفت انگیز بودن خانه خود و منطقه آن از جمله حقایقی در مورد نزدیک بودن مدرسه، مرکز خرید یا رویدادهای منظمی که در نزدیکی خانه شما اتفاق می‌افتد، بگویید.

Mike Hrubos از املاک و مستغلات Hrubos of Long & Foster در نیوجرسی می‌گوید: درباره اتاق خواب‌ها و حمام‌ها می‌دانیم؛ چیزی در مورد ملک و منطقه‌ای که در آن واقع شده که در عکس‌ها و اطلاعات اولیه نمایان نیست، بگویید. “خریدار باید احساس کند که خانه شما قطعه‌ای خاص است که باید به دست آورد.”

اصلاح نمای خارجی خانه برای فروش سریعتر

Marcia Mack، کارشناس و کارگزار معاملات ملکی در منطقه اوآهو در این مورد می‌گوید: “اینکه خریدار ملک را به صورت آنلاین یا به صورت سنتی می‌بیند فرق ندارد، اولین چیزی که آنها می‌بیند، نمای بیرونی خانه است، بنابراین بسیار مهم است که نمای بیرون خانه به بهترین شکل به نظر آید.”

“اولین چیزی که تمرکز بر روی آن است این است که نمای بیرونی در یک نگاه خوب به نظر آید، این توجه را با جمع کردن علف‌های هرز و آشغال و مرتب کردن چمن و بوته‌ها می‌توان جلب کرد. مک می‌گوید: ” بودن گیاه و گلدان یا درختچه‌ها، مجسمه و شاید نیمکت یا صندلی از مزیت خانه به شمار می‌آید.”

خانه خود را با رنگ امیزی تازه کنید

رنگ جدید می‌تواند ظاهر خانه شما را تازه کند و به فروش سریع خانه کمک کند. Constance Allen، کارگزار املاک و مستغلات در فلوریدا و انتاریو، فروشندگان را تشویق می‌کند تا بپرسند «آیا رنگ خانه را تمیز و جذاب‌تر می‌کند؟ آیا رنگ زدن باعث می‌شود که خانه گران‌تر شود؟»

برای نقاشی داخلی، رنگ‌هایی را انتخاب کنید که برای اکثر خریداران جذاب هستند. یعنی انتخاب رنگ خنثی، مانند بژ گرم، به جای رنگ سبز. آلن می‌افزاید: “اگر رنگ سیر است، این باعث می‌شود که خرابی‌های خانه بیشتر نمایان شوند و نشان دهنده این است که به خوبی از خانه مراقبت نشده.”

چیدمان حرفه ای دکوراسیون خانه

همانطور که خانه خود را برای فروش می‌گذارید، متوجه خواهید شد که این خانه دیگر برای شما نیست، بلکه برای خریدار واقعی است. بنابراین، ترجیحات شخصیتی را کنار بگذارید و خانه خود را به نحوی چیدمان کنید که بازار فروش بپسندد.

Sep Niakan، مالک و کارگزار HB Roswell Realty می‌گوید: “یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای آماده ساختن خانه خود انجام دهید حذف لوازم اضافی است.” یک بوم برای خریدار خانه خود تصور کنید تا بتواند زندگی خود را در منزل شما تصور کند. “از آنجا که شما باید همه چیز را برای جابجایی بسته بندی کنید، سریع این کار را شروع کنید و اکثر مواردی که نیازی به استفاده روزانه ندارید بسته بندی کنید.

متعلقات شخصی را از خانه جمع کنید

شکی نیست که عکس‌های خانوادگی و لوازم باارزش شما زیبا هستند، اما زمانی که وقت فروش سریع خانه می‌رسد، می‌توانند  دست و پا گیر و مانع شوند.

جنیفر مرتلند، نماینده مستغلات در اوهایو و کنتاکی می‌گوید: “به عنوان یک فروشنده، شما باید لوازمی که سبب حواس پرتی می‌شود از خانه جمع کنید. این موارد شامل لوازم شخصی می‌شود. جوری نباید باشد که خریداران به جای نگاه کردن به جزییات خانه، عکس‌های شما را تماشا کند “.

در زمان نشان دادن خانه انعطاف پذیر باشید

این کار می‌تواند چالشی برای برقرار کردن تعادل میان کار و برنامه‌های خانواده باشد. با این حال، اگر شما بتوانید برای دو هفته شرایطی محیا کنید که بازدید مشتری از خانه‌تان به آسانی صورت بپذیرد، احتمال فروش آن یشتر خواهد شد.

ست فیلیپس، رئیس SP3 Realty، با این کار موافق است و می‌گوید: “هر چه نشان دادن ملکی برای عوامل فروش راحت‌تر باشد، آن خانه بیشتر دیده خواهد شد. دیده شدن بیشتر، پیشنهادات بیشتر را به همراه خواهد داشت و پیشنهادات بیشتر، قیمتی بالاتر و راحت فروخته شدن خانه را سبب می‌شود.”

خداحافظی با حیوانات خانگی

داشتن حیوان خانگی فاکتور مناسبی برای فروش خانه نیست. این در حالی است که ۵۶ درصد از خانوارهای آمریکایی حیوانات خانگی دارند.

دانا بول، صاحب یک معاملات ملکی در بوستون می‌گوید: “من داشتن یک سگ بانمک در حیاط خانه را درک می‌کنم.” “حقیقت این است که بسیاری از هزاران نفری که خانه شما را برای فروش می‌بینند، ممکن است سگ شما را بانمک ندانند. در عوض، ممکن است نگران خسارت‌هایی باشند که حیوان خانگی شما به خانه زده باشد.”

مهم است که حیوان خانگی و وسایل آن را مانند ظروف، جای خواب و جعبه‌های متعلق به حیوان را از جایی که عکس می‌گیرید و در معرض دید است بردارید.

خانه را در هر صورت خوشبو کنید

خریداران واقعی چه بخواهد و چه نخواهند، خانه را با همه حواس شش گانه خود حس می‌کنند. آنها نه تنها فضای داخلی خانه را بررسی می‌کنند، بلکه از بویی که در خانه استشمام می‌کنند نیز قضاوت می‌کنند.

به پیشنهاد Sheryl English، نماینده فروش در Blackjack Realty Group “شامپو فرش برای حذف هر گونه لکه و کثیفی حیوانات بسیار خوب است”. “همچنین شمع‌ با اسانس وانیل، دارچین، سیب یا اسطوخودوس آشکارا سبب جذب خریدار می‌شود.

روشن کردن فضای خانه با باز کردن پرده ها یا روشن نمودن چراغ ها

راه رفتن در خانه‌ای تمیز، با روح و دارای نور طبیعی که فضای خانه را روشن می‌کند، حس خانه‌ای شاد را می‌دهد. Brian LeBow، مدیر املاک و مستغلات ملی و مدیر فروش Coldwell Banker Dynasty، با این حرف موافق است و می‌گوید: “خواست اصلی اکثر خریداران نور است”.

او پیشنهاد می‌کند که خانه خود را در موقعیتی قرار دهید تا مثبت جلوه کند و در صورت لزوم برای روشن‌تر شدن لامپ اضافه کنید و پنجره‌ها را باز کنید”.

با عکس هوایی خانه خود را مدرن کنید

سرمایه گذاری در عکاسی یا فیلمبرداری هوایی خانه شما را بالاتر از دیگر خانه‌ها برای فروش قرار می دهد. Julio Ybanez نماینده فروش املاک و مستغلات از عکاسی و فیلمبرداری هوایی برای فروش خانه‌های لوکس در فلوریدا استفاده می‌کند.

او می‌گوید این کار می‌تواند از ۳۰۰ تا ۵۰۰ دلار هزینه داشته باشد. “این رنج قیمت فقط در صورتی استفاده شود که خانه محیطی عالی مانند دریاچه، کانال، زمین گلف، فضای سبز و البته محله تمیز و زیبا دارد تا با این مدل عکاسی به ارزش ملک افزوده شود.” در مجاورت خانه خود چینین فضاهایی ندارید؟ Ybanez پیشنهاد می‌دهد که فقط با عکس‌های حرفه‌ای خانه خود را عالی نمایش دهید.

 

http://home934.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d9%85%d9%84%d8%a7%da%a9-%d9%88-%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87/

 

 

http://home934.ir/99-01-27/

 

 

http://home934.ir/99-01-25/

 

 

راه های فروش سریع خانه

فروش سریع آپارتمان

ترفندهای فروش ملک

تبلیغ برای فروش خانه

متن فروش ملک

بهترین سایت فروش ملک

چگونه اپارتمان خود را سریع بفروشم

آموزش خرید و فروش ملک

دعای فروش خانه