اخبار

سرمایه گذاری ملکی و ساخت و ساز در جزیره زیبای کیش

خوشبختانه رکود اقتصادی موجود در جامعه به‌ هیچ‌ عنوان بر بازار مسکن کیش سایه نینداخته و خرید و فروش ملک در این منطقه طبق روال سابق انجام می‌شود. البته به دلیل وجود فضای کم، سازمان منطقه آزاد کیش با شرایط خاص مجوز می دهد.کارشناسان مسکن بر این باورند که در چند سال اخیر با وجود اینکه شدت ساخت ‌و ساز ساختمان‌های موجود در کیش افزایش‌ یافته است، به همان نسبت هم میزان فروش و خرید آپارتمان در کیش و دیگر املاک افزایش ‌یافته و هیچ‌گونه رکود و یا کاهشی در این زمینه تا به ‌حال مشاهده نشده است. همچنین به دلیل عدم اجازه ساخت ‌و ساز خانه کیش، از این زمان به بعد قیمت املاک در این جزیره مدام رشد خواهد کرد و سرمایه‌گذاری در این زمینه بسیار پرسود خواهد بود.سالانه حدود یک ونیم میلیون گردشگر به کیش سفر می‌کنند. بنابراین اوضاع خوب گردشگری در این منطقه، دلیل اصلی بالا رفتن ارزش منطقه‌ای کیش است. وجود چندین دانشگاه برتر کشور در منطقه کیش ، رفت ‌و آمد تاجران در جهت واردات کالا و ترخیص از گمرک، برگزاری جشنواره‌های فصلی، داشتن صرفه اقتصادی خرید مسکن نسبت به قیمت‌های نجومی سرمایه‌گذاری مسکن در خارج از کشور دلیل اصلی خرید آپارتمان در کیش و سرمایه‌گذاری در این زمینه هستند.

 

پروژه های کیش

شهرک صدف کیش

شهرک سفین کیش

 مجتمع‌های مسکونی

 برج‌های مسکونی کیش

برج‌های مسکونی کیش در مناطق ساحلی یا در منطقه اصلی شهر کیش احداث ‌شده‌اند و به لحاظ ساخت ‌و ساز دارای استانداردهای بالایی هستند .امکانات رفاهی و خدمات بسیار مطلوب برج‌های مسکونی در کیش وجه تمایز آن با دیگر بناهای احداث ‌شده در کیش هستند. این مجموعه‌ها معمولاً دارای امکاناتی از قبیل سالن‌های ورزشی، همایشی، مراکز خدماتی، مراکز تجاری، استخر و خدمات دیگری از این قبیل هستند.علاوه بر سرمایه‌گذاری در زمینه‌ خرید آپارتمان در کیش و خرید دیگر املاک، شما می‌توانید در زمینه‌ی صنایع نیز در این جزیره سرمایه‌گذاری کنید. به ‌طور کلی می‌توان گفت سرمایه‌گذاری در هر زمینه‌ای در جزیره‌ کیش پرسود بوده و شما به ‌هیچ ‌عنوان ضرر نخواهید کرد.قیمت خرید خانه کیش و یا خرید آپارتمان کیش در نقاط و شرایط مختلف، متغیر است و تا حتی متری سی ‌و پنج میلیون تومان هم می‌رسد. اما خانه‌ها و ملک‌های قدیمی در کیش متری 5 میلیون تومان ارزش‌دارند. خرید خانه کیش و یا خرید آپارتمان کیش به‌شرط اینکه نوساز باشد بسیار راحت و به‌صرفه است.سازمان منطقه آزاد کیش، مسئول چگونگی اداره جزیره کیش است. واگذاری زمین‌های کیش برای احداث بنا نیز از اختیارات سازمان منطقه آزاد کیش است.مالکان می‌توانند پس از دریافت گواهی پایان کار به این اداره مراجعه کرده و درخواست اخذ سند مالکیت دهند. این سند کاملاً رسمی و قانونی بوده و حتی می‌توان برای دریافت وام بانکی نیز، با این سند اقدام کرد.ثبت سند در اداره ثبت‌اسناد و املاک کیش هم مطابق سیر ثبت در تمامی ادارات ثبت سند کشور است. پروسه انجام این نقل ‌و انتقال حدود چند روز طول می‌کشد و نسبت به ثبت سند خرید خانه در کیش در سازمان منطقه آزاد کیش کمی وقت‌گیرتر است.

خرید آپارتمان در دامون کیش،خرید آپارتمان در شهر آفتاب کیش،خرید آپارتمان در کیش با وام،خرید آپارتمان در کیش شهرک صدف،خرید خانه در کیش با وام بانکی،خرید خانه در کیش روی دیوار،خرید خانه ویلایی در کیش،خرید سوئیت در کیش،خرید ویلا در دامون ساحلی کیش،خرید ویلا ساحلی در کیش،دامون دريا كيش،دامون کیش ایر،دیوار کیش،سوئیت ساحلی کیش،شرایط وام مسکن در کیش،شهرك دامون ساحلي كيش،شهرک صدف کیش کجاست،فروش اپارتمان در کیش،فروش آپارتمان نوساز در کیش،قیمت اجاره آپارتمان در کیش،قیمت خرید خانه در کیش،قیمت مسکن مهر در کیش،مجتمع دامون کیش