اخبار

درباره پروژه مسکونی یاسین کیش بیشتر بدانیم

پروژه یاسین کیش در نوار ساحلی غرب شهر آفتاب به مساحت 630/2 متر مربع در فاصله بسیار کمی از ساحل دریا و پارک و بازار مرجان و در مجاورت پروژه شهر آفتاب واقع شده است . برای اولین بار در جزیره با طراحی بام سبز و با ایجاد ایستگاه آسانسور در بام و امكان استفاده تمام ساكنین از فضای سبز آلاچیق و آبنماهای بام با دید مستقیم دریا میسر خواهد شد.

 با توجه به بالا بودن رطوبت و عدم كیفیت ماسه و آب جزیره كه موجب خورندگی آهن آلات مختلف سازه می گردد و به همین دلیل عملاً‌ عمر اسكلت در جزیره حدود 40 سال است ولی با انجام كار كارشناسی و بكارگیری مشاورین مجرب و اجرای حفاظت كاتدیك در سازه احداثی ، عملاً‌ عمر اسكلت پروژه یاسین كیش حداقل تا 100 سال افزایش می یابد .

 در احجام نما با بكارگیری مصالح و طراحی مناسب ، همچنین در طراحی داخلی با در نظر گرفتن بیشترین فضای مفید و جدا سازی حریمهای خصوصی و عمومی واحدها تلاش شده است تا حداكثر رضایتمندی ساكنین تامین گردد .   بكارگیری سیستم برق هوشمند كه با این سیستم علاوه بر كنترل مصرف انرژی در هر واحد امكان كنترل واحد از طریق اتصال به شبكه اینترنت و راه دور میسر خواهد بود .

پروژه یاسین کیش در زمین قطعه VC272 در نوار سیاحتی غرب شهر آفتاب به مساحت 21630 متر مربع و در فاصله بسیار کمی از ساحل دریا، پارک و بازار مرجان و در مجاورت پروژه شهر آفتاب واقع شده است. این پروژه در سال1389 آغاز و در سال 1392 به پایان خواهد رسید.

ويژگي هاي پروژه یاسین کیش

  • برای اولین بار در جزیره با طراحی بام سبز و با ایجاد ایستگاه آسانسور در بام و امكان استفاده تمام ساكنین از فضای سبز آلاچیق و آبنماهای بام با دید مستقیم دریا میسر خواهد شد .
  • با توجه به بالا بودن رطوبت و عدم كیفیت ماسه و آب جزیره كه موجب خورندگی آهن آلات مختلف سازه می‌گردد، عمر اسكلت در جزیره حدود 40 سال می‌شود، ولی با انجام كار كارشناسی و اجرای حفاظت كاتدیك در سازه احداثی ،‌ عمر اسكلت پروژه یاسین كیش حداقل تا 100 سال افزایش یافته است .
  • در احجام نما با بكارگیری مصالح و طراحی مناسب ، همچنین در طراحی داخلی با در نظر گرفتن بیشترین فضای مفید و جدا سازی حریم‌های خصوصی و عمومی واحدها تلاش شده است تا حداكثر رضایتمندی ساكنین تامین گردد .
  • بكارگیری سیستم برق هوشمند كه با این سیستم علاوه بر كنترل مصرف انرژی در هر واحد، امكان كنترل واحد از طریق اتصال به شبكه اینترنت و راه دور میسر خواهد بود .
  • بکارگیری سیستم نظارتی کنترل هوشمند(مانیتورینگ) در فضاهای عمومی

کلمات کلیدی مجتمع مسکونی یاسین کیش در جستجوی گوگل

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش