اخبار

پروژه دهکده ساحلی کیش  نگینی در ساحل خلیج فارس

دهکده ساحلی خلیج فارس نگینی در جزیره کیش

کارفرما : شرکت تجار کيش

پیمانکار: شرکت امین توسعه نیوساد

محل پروژه : جزيره زيباي کيش

پروژه دهکده ساحلي خليج فارس درجزيره زيباي کيش در قسمت جنوبي جزيره همجوار با پروژه تالارهاي بين المللي کيش واقع مي باشد. پروژه فوق به صورت يک شهرک 5800 واحدي در زميني به مساحت 20 هکتار طراحي و در حال اجرا مي باشد. پروژه فوق به صورت مجموعه اي از ساختمانهاي ويلايي، آپارتمانهاي 5،2 و 14 طبقه درحال اجرا مي باشد. شرکت امين توسعه نيوساد به عنوان يکي از شرکت هاي پيمانکاري در حال حاضر در فاز ساختمان هاي ويلايي، 2 طبقه و نيز به عنوان پيمانکار محوطه سازي درحال فعاليت اجرايي مي باشد.

ویژگی مکان پروژه: حاشیه دریا با فاصله 120 متر از لب دریا و امکان دید کامل به آن

در همجواری پارک دلفین‌ها و در منطقه‌ای نسبتاً آرام و به دور از بافت شهری جزیره مشرف به ساحل نیلگون و زیبای خلیج فارس یکی از نادرترین و کمیاب‌ترین مناطق جزیره است که هنوز دستخوش ساخت و سازهای غیر متعارف و غیر اصولی مرکز خرید نگردیده و با تصویب طرح جامع گردشگری جزیره امید آن می رود که به عنوان تنها مجموعه زیستی در این مقیاس در کرانه ساحلی جنوبی همچنان بدون رقیب سالهای متمادی قد علم نماید.

500 متر بر دریا با فاصله‌ای اندک در حدود 120 متر از خط ساحلی از جمله ویژگی‌های خاص این سایت بشمار می‌آید دسترسی سریع و آسان از فرودگاه و مرکز جزیره با ارتباطهای شریانی موجود و در دست احداث از دیگر خصایص ویژه سایت پلان مذکور بوده و همین امر مرغوبیت و جذابیت آن دو چندان نموده است.

پروژه دهکده ساحلی خلیج فارس

با الگوی شهر ایرانی و بر پایه استانداردهای یک شهر سالم و منطبق با شرایط اقلیمی خاص در ساحل جنوب شرقی جزیره کیش واقع و مشتمل بر واحدهای ویلائی تکی و دوبلکس، ساختمانهای بلند مرتبه، مراکز تجاری،خدماتی و تفریحی می باشد.

نوع طرح : غیر عمرانی PC

مشخصات کلی طرح:

  • زون یک در زمینی به مساحت 5/ 6 هکتار در قالب

312 واحد مسکونی به صورت 12 بلوک آپارتمانی 9- 7

طبقه با اسکلت فلزی و دال بتنی و چهار بلوک ویلایی

با زیر بنای 65500 متر مربع.

  • زون دو در زمینی به مساحت 8/ 4 هکتار در قالب 377

واحد مسکونی به صورت 8 بلوک آپارتمانی 13 – 10

طبقه با اسکلت فلزی و دال بتنی و 4 واحد خدماتی

با زیر بنای ناخالص 53000 متر مربع .

در میان انبوهی از هتل‌های رنگارنگ با ساختمان‌های بزرگ و کوچک، داشتن خانه‌ای برای اقامت که تماماً در اختیار شما باشد و فضای لوکس و اختصاصی برای شما مهیا کند، لطف دیگری دارد. ویلا سه‌خوابه ساحلی دهکده کیش در محلی به نام دهکده ساحلی واقع است که پر از ویلاهایی با منظره‌ی روبه‌دریاست. ویلا سه-خوابه ساحلی دهکده کیش در سال 1390 ساخته شد و از آن زمان، میزبان گردشگران خاص جزیره کیش بوده است. در نظر داشته باشید ویلا سه‌خوابه ساحلی دهکده کیش از اقامتگاه‌های لوکس و گران‌قیمت جزیره کیش است.

راه‌های دسترسی به ویلا سه‌خوابه ساحلی دهکده کیش

تنها راه دسترسی به دهکده ساحلی کیش خیابان جهان است. به دلیل نزدیکی ویلا سه‌خوابه ساحلی دهکده کیش به دلفیناریوم کیش، پیدا کردن تاکسی برای این مسیر راحت است. همچنین برای تردد در شهر هم می‌توانید از خودروی لوکسی که صاحب ویلا سه‌خوابه ساحلی دهکده کیش به‌صورت اجاره در اختیار شما می‌گذارد، استفاده کنید و کیش‌گردی کنید. اگر بعد از نشستن هواپیما می‌خواهید مستقیم به ویلا سه‌خوابه ساحلی دهکده کیش بروید، ترنسفر فرودگاهی رایگان بهترین راه است.

ساعت ورود: از ساعت 14 هر روز

پروژه دهکده ساحلی خلیج فارس با مساحت بیست و یک و نیم هکتار در ۱۲۰ متری حریم دریا در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد، از ۵ زون تشکیل شده است و در حال حاضر زون ۱ آن به طور کامل در حال بهره برداری، زون ۲ که متشکل از ۸ برج می باشد، ۲ برج ان تحویل داده شده و ۶ برج باقی به امید خدا تا از ماه آینده تا اخر سال تحویل صاحبان آنها می‌گردد.

اخبار دهکده ساحلی کیش در مجله ها و اینترنت

احمد پور اظهار داشت: پروژه دهکده ساحلی یک پروژه شخصی است که بدون نیاز به وام بانکی و سرمایه گذار دیگر با توکل به خدا و تکیه بر توان داخلی در حال ساخت و تکمیل می باشد.

به گفته محمد احمدپور : میزان سرمایه ای که در این مدت صرف شده بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان می‌باشد و مصالح مصرفی اکثرا تولیدات درجه یک داخلی هستند که قابلیت صادرات نیز دارند.

رئیس هیئت مدیره تجار کیش گفت: برای این پروژه ۳۰ غرفه خدماتی، مسجد، مهدکودک، فضای آموزشی درمانی، ۵۰ هزار متر فضای ورزشی، سالن‌های چند منظوره، اسکله، مارینا، رستوران یخی و دیگر امکانات گردشگری بسیار مطلوب در نظر گرفته شده است.

مالک دهکده ساحلی خلیج فارس کیش با تقدیر از همکاری مدیرعامل و معاونت های سازمان منطقه آزاد کیش افزود: در گذشته کمتر مورد حمایت مسئولان قرار داشتیم اما هم اکنون شاهد تعاملات خوبی هستم و امیدواریم با توجه به اینکه تمام تلاش خود را صرف اتمام پروژه و واگذاری واحدها به خریداران و مردمی که سال ها در انتظار بازگشت سرمایه خود هستند کرده ایم این تعاملات بیش از گذشته ادامه یابد.

در پایان احمد پور گفت: قیمت هر متر در  همکف شروع می‌شود و بسته به هر طبقه آن متغییر خواهد بود و قیمت‌ها از عرف قیمتی کیش تجاوز نخواهد کرد.

 

اپارتمان دهکده ساحلی کیش

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش