اخبار

درباره مجتمع مسکونی شهر افتاب کیش بیشتر بدانید

مشاورین املاک کیش

شهر افتاب کیش

گروه شهر آفتاب کیش به عنوان مجموعه ای گسترده، پایدار، معتبر و فعال در سرمایه گذاری، کارآفرینی و مهندسی دانش محور فعال در زمینه های: سرمایه گذاری در احداث مناطق ویژه گردشگری و مجتمع های مسکونی، تفریحی، اداری و تجاری.

مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 125000 متر مربع و در 3 فاز مسکونی، مشتمل بر 2500 واحد آپارتمان در 22 برج که از سال 1379 نیمی از آنها ساخته و تحویل و اسناد ثبتی آنها صادر و به خریداران تقدیم شده است و نیمی دیگر در دست اجرا و احداث میباشد.

طراحی و اجرای یک منطقه نمونه آبدرمانی و گردشگری بعنوان یک شهر سلامت در مجاورت شهر نیر و با مساحتی بیش ازیک میلیون مترمربع در دست احداث است.

فاز 4 پروژه شهرآفتاب کیش یک مجتمع تجاری، اداری، خدماتی می باشد که این ساختمان عظیم با زیر بنای بیش از 117000 متر مربع در مرحله فونداسیون و سقف اول می باشد. هدف از انجام این پروژه بر آورده نمودن نیازهای ساکنین شهرآفتاب، کیشوندان و مسافرین کیش جهت گذران اوقات، اقامت در کیش، توام با تفریح، ورزش و سرگرمی و خرید از معروفترین برندهای جهان می باشد.

مجتمع شهر آفتاب کیش

شهر آفتاب کیش از قدیمی ترین و بزرگترین انبوه ساز (مجموعه مسکونی ، تجاری ، اداری )  وهمچنین شهرساز جزیره کیش با ربع قرن سابقه فعالیت گام بعدی توسعه خود را خلاقانه آغاز نموده است .

مجتمع مسکونی شهر آفتاب کیش

پروژه بزرگ و فوق العاده مجتمع مسکونی و تجاری شهر آفتاب کیش در مجاورت سواحل نیلگون خلیج فارس و قرار گرفتن در بهترین  محدوده کیش با چشم اندازی رویایی رو به دریا  و در امتداد زیبا ترین بلوار     این شهر به  وسعت 125000 متر مربع و همچنین در  بهترین ساحل کیش واقع شده است، شگفت انگیز ترین فضای زندگی را در اختیار شما قرار می دهد مزیت اصلی ساحل شرقی بر سواحل دیگر این است که در ارتفاع 14 متری سطح دریا واقع شده به همین دلیل منطقه بادخیز برای جا به جایی هوا ی تمیز می باشد ، در طراحی این مجموعه 30%  سطح اشغال و 70% به فضای سبز و دسترسی ها  اختصاص یافته است  و دارای گیتهای (GATE)  ورودی و خروجی جهت حفظ امنیت ساکنین می باشد.

 

مجتمع برج های مسکونی شهر آفتاب کیش

لازم به ذکر است ظرف 12 سال گذشته 6 برج 9 طبقه و 3 برج 17 طبقهای شامل 750 واحد به مالکین تحویل گردیده و هم اکنون در آنها ساکن هستند ، همچنین تعداد 4 برج 17 طبقه ای دیگر شامل 480 واحد آپارتمانی و یک مجتمع عظیم تجاری اداری با 107000 متر مربع زیر بنا و با استفاده از آخرین فن آوریهای ساختمانی توسط پیمانکاران بین المللی در حال احداث می باشد.

مجتمع شهر آفتاب در بلندی و فاصله 300 متری ساحل قرار دارد ، اکثر واحدهای این مجموعه مشرف به آبهای خلیج فارس می باشند ، ساکنین در هر لحظه شاهد بازی شگفت انگیز رنگهای فیروزه ای و نیلگون  دریا می باشند.موقعیت مکانی و استراتژیک شهر آفتاب نه تنها از نظر زیبایی و رفاه قابل رقابت است بلکه از نظر اقتصادی و به دلیل رشد بی وقفه قیمت زمین و واحدهای مسکونی و تجاری یک سرمایه گذاری سازنده و در آمد زا به حساب می آیند.این مجموعه امکاناتی مانند استخر با تراس آفتاب ، سونا و جکوزی، سالن مجهز بدن سازی ، زمین های تنیس ، سالن اسکواش ، سالن اجتماعات ، رستوران ، سیستم مدار بسته ، اینترنت ، و فضای سبز گسترده را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 

 

مزیتهای زندگی در مجتمع  مسکونی شهر آفتاب کیش

– دید و فاصله کمتر از 300 متر با دریا .

– مجهز به آسانسورهای مدرن .

– مجهز به دوربین مدار بسته و قابلیت کنترل از راه دور.

– مجهز به سیستم اعلام حریق هوشمند در واحدها .

– دارای کابینت آشپزخانه MDF با رویه گرانیت.

– مجموعه دارای سیستم خودکفای آب شیرین کن.

– عایق بندی صوتی و حرارتی همراه شیشه های دو جداره با رعایت در19 ساختمان .

– مجهز به سیستم مستقل تهویه مطبوع و دستگاههای خنک کننده .

– مجهز به سیستم مدار بسته تلویزیون و اینترنت.

– انتقال رسمی مالکیت به خریداران محترم .

– امکان دسترسی به بلوار اصلی پارس و مقابل کاخهای شاه سابق جنب هتل داریوش و در فاصله 250 متری از ساحل دریا قرار دارد.

– امکان استفاده از منسوبین خریدار با هماهنگی مالک .

– امکان اجاره با هماهنگی مدیریت مجموعه در جهت ایجاد درآمد دائمی.

– دارا بودن ارزش افزوده بسیار مناسب در مقایسه با سایر سرمایه گذاری ها در کشور.

– بهره گیری از طراحی نظارت و کیفی مشاورین خارجی.

– بهره گیری از مصالح با کیفیت بالای داخلی و خارجی.

– تنوع متراژ آپارتمانها از یک تا چهار خوابه با تراسهای اختصاصی.

– قرار گرفتن در کنار زیبا ترین ساحل ماسه ای جزیره.

– امکان پارک و حفاطت از قایق های شما .

– وجود استخر بانوان با تراس آفتاب در هوای آزاد همراه با سونا و ماساژ و آب درمانی.

– دارای رستوران و محل اجتماعات شبانه.

– امکانات سیاحتی – تفریحی منحصر به فرد در آن طراحی شده است.

– سیستم  گرمایش آب مصرفی از طریق آب گرم کن برقی در هر واحد تامین شده و برای سرمایش از اسپیلیت یونیت در هر واحد با انشعابات آن استفاده می گردد که مبلغ آن جداگانه محاسبه می گردد.

– طراحی سازه علاوه بر بهره گیری از تکنیکهای مدرن ساخت بااستفاده از آخرین نرم افزارهای طراحی سازه و همچنین رعایت آیین نامه 2800 ایران و مقاوم سازی ساختمانها در مقابل زلزله در خارج محاسبه شده است.

– دارای مدیریت هوشمند سازی.

 

ویژگی های معماری شهر افتاب کیش

قرارگیری در فاصله 300 متری زیباترین ساحل ماسه ای جزیره کیش با دید استثنائی به آبهای نیلگون خلیج فارس.

دارای زیباترین باغ و بوستان و فضای سبز به مساحت 60000 مترمربع.

واحدهای احداثی با سند قطعی به خریداران محترم واگذار میگردد.

تنوع متراژ آپارتمانها از یک تا چهارخواب، با تراسهای اختصاصی.

 

 

امکانات و خدمات مجتمع شهر افتاب کیش

در این مجموعه امکانات رفاهی گسترده مانند:

آسانسورهای مدرن

سیستم خودکار آب شیرین کن در مجموعه

عایق بندی صوتی و حرارتی همراه با شیشه های دوجداره

سیستم تهویه مطبوع و دستگاه های خنک کننده

امکان پارک و حفاظت از قایق های شما

استخر با تراس آفتاب برای بانوان

اسپا، حمام ترکی، سونا و جکوزی

سالن مجهز بدن سازی

سالن اجتماعات شبانه برای شهرآفتابی ها

سیستم دوربین مداربسته امنیتی

اینترنت و فضای سبز گسترده

 

ویژگی های مجتمع برج های شهر آفتاب کیش

1-قرارگیری در فاصله 300 متری زیباترین ساحل ماسه ای جزیره کیش با دید استثنائی به آبهای نیلگون خلیج فارس.

2-دارای زیباترین باغ و بوستان و فضای سبز به مساحت 60000 مترمربع.

3-بهره گیری از طراحی استثنائی،کیفیت بالای اجرا و استفاده از مصالح درجه یک داخلی و خارجی .

4-واحدهای احداثی با سند قطعی به خریداران محترم واگذار میگردد.

5-تنوع متراژ آپارتمانها از یک تا چهارخواب، با تراسهای اختصاصی.

6-دارا بودن ارزش افزوده فوق العاده  در مقایسه با سایر سرمایه گذاری ها در جزیره کیش و در مجموع در کل کشور.

7-در حال حاضر دارای امکانات رفاهی بسیار متنوع و اختصاصی شامل اسپا، استخر بانوان، سونا، جکوزی، آرایشگاه خانمها، سالن ماساژ، سالن های بدنسازی و یوگا خانمها، بدنسازی آقایان، رستورانهای متنوع، باشگاه شبانه، و رستوران جهت گرد.

توضیحات تکمیلی شهر افتاب کیش

 شهر آفتاب شگفت انگیز ترین فضای زندگی , کار , استراحت , تفریح و ورزش را در اختیار شما قرار می دهد . مزیت اصلی ساحل شرقی کیش دریای لاجوردی آن و سواحل ماسه ای بی نظیری است که از آرامش کامل برخوردار می باشد. و از دیگر مزیت های ساحل شرقی بر سواحل دیگر این است که در ارتفاع 14 متری سطح دریا واقع شده است.

برج‌های 8 تا 16 طبقه رو به دریا و مشتمل بر امکانات اقامتی – تفریحی، فروشگاه‌های متنوع، پلاژهای اختصاصی، باشگاه ورزش‌های دریایی، اسلکه‌های تفریحی با امکان‌ پارک و حفاظت از قایق‌های شما، هتل و رستوران‌های متعدد و دیگر امکانات سیاحتی – تفریحی این شهرک، منحصربه‌فرد طراحی شده است. شهر آفتاب در زمینی به مساحت 125هزار مترمربع در سه فاز مشتمل بر 21 بلوک با متراژهای مختلف در دست اجرا و بهره‌برداری است.

از این مجموعه بزرگ مسکونی، تجاری، تفریحی در فاز ۱ تعداد ۶۰بلوک تحویل شده و در حال بهره‌برداری است. ۴بلوک از فاز ۲ در مرحله اسکلت هستند که برای پیش‌فروش عرضه می‌شوند که طراحی، ساخت‌ و نظارت فنی بر اجرای بلوک‌های ۱۶طبقه توسط شرکت‌های مهندسی خارجی انجام پذیرفته است.

امکانات مجموعه شهر آفتاب با امکانات توریستی، تفریحی و ورزشی شهر آفتاب در سواحل زیبای کیش عبارتند از: استخر اختصاصی بانوان، آقایان و کودکان، سونا و جکوزی، سالن‌های تنیس، والیبال و بسکتبال، سالن پینگ‌پنگ و اسکواش و سیستم مداربسته تلویزیونی و اینترنتی همراه با رستوران‌های متنوع و پیست دوچرخه‌سواری از دیگر امکانات رفاهی این مجموعه به شمار می‌رود.

با همه امکانات رفاهی که برای ساکنان آینده این مجتمع مسکونی در نظر گرفته شده است، مهندسین ساخت این پروژه از واحدهای تجاری و اداری در این منطقه غافل نشده‌اند. فضاهای تجاری در نظر گرفته شده ترکیبی از واحدهای تجاری ۵۰متر به بالا است که تعداد آنها حدود ۲۰۰واحد برآورد می‌شود. این واحدها در دو طبقه با ترکیبی موزون و دلپسند و با پرسپکتیوهای متنوع طراحی شده است. فروشگاه‌های بزرگ که می‌توانند شعبه فروشگاه‌های بین‌المللی باشند، به این محیط تجاری رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های متعدد با معماری روز را هم اضافه کنید.

در بالای مجموعه تجاری، واحدهای اداری قرار گرفته است، به نحوی هم پیش‌بینی و طراحی شده است که می‌تواند حداکثر دید از دریا را داشته باشد. برج‌های اداری به این ترتیب طراحی شده است که ارتباط مستقل از بیرون داشته باشد. همچنین آسانسورهای جداگانه اداری ترتیب داده شده است.

محوطه‌ای در صفحه معرفی واحدهای تجاری وجود دارد که برای تامین پارکینگ‌های مجموعه‌های مسکونی و تجاری و اداری دو طبقه زیرین مجموعه تجاری (هم‌کف و اول) برای پارک اتومبیل‌های ساکنین و مراجعین در نظر گرفته شده است. فضای سرپوشیده این پارکینگ‌ها از مزایای خوب برای تمام اتومبیل‌های ساکنان این مجتمع است که ۸۵۰ واحد پارکینگ نیاز کلیه ساکنین و مراجعین را میسر خواهد ساخت.

 

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش