اخبار

برج های طلایی کیش

برج های لوکس و طلایی کیش

 با ما حس ارزشمند یک انتخاب را تجربه کنید

 

نام و نام خانوادگی سازنده برج های طلایی کیش

آقای حسین رباطی فعالیت خود را در سال 1345 در استان خراسان در شهر مشهد با ایجاد مرکز تهیه و توزیع قطعات یدکی موتور سیکلت و دوچرخه آغاز  و پس از مدت کوتاهی در سطح استان و کشور گسترش داد.

وی طی سالهای 1345 الی 1365  با داشتن نمایندگی های رسمی فروش در داخل کشور و حق امتیاز برندهای خاص از کشورهای آلمان ، فرانسه ، هند ، تایوان ، و چین ادامه و فعالیت خود را با تاسیس شرکتهای تولیدی موتور سیکلت با نامهای باسل ، کسری خودرو ، به پر موتور ، نسیم سیکلت توس ، آریا صنعت سمنان ،آریانا و راکب ران ،  گسترش داد.

همچنین ایشان در سمت های  ریاست هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت تعاونی تهیه و توزیع استان خراسان و عضو هیات مدیره سندیکای تولید کنندگان موتور سیکلت ایران در سالهای متمادی بوده اند.

آقای رباطی علاوه بر فعالیت های گسترده خود در بخش صنعت و تجارت بین الملل و جهت تسهیل ارتباطات و امور بازرگانی در سال 1993 میلادی اقدام به تاسیس شرکت شیلکواینترنشنال تریدینگ  (SHELLCO   INT  TRD  CO  ( L.L.C )) در کشور امارات متحده عربی در شهر دبی نمودند .

وی در سال 1375 سرمایه گذاری مشترکی را با سازمان عمران جزیره کیش آغاز و بزرگترین مجتمع تجاری را با نام مرکز تجاری کیش ایجاد و به بهره برداری رساندند.از جمله دیگر فعالیتهای ایشان میتوان به احداث پروژه افلاک نمای خیام نیشابور اشاره کرد که این پروژه ، بزرگترین مرکز ستاره شناسی و نجوم در خاورمیانه میباشد . ایشان به عنوان هیات امنا و سرمایه گذار افتخاری جهت اهداء به دانشگاه فردوسی مشهد معرفی شدند .

آقای حسین رباطی در سال 1383 با هدف عمران و آبادانی جزیره زیبای کیش و با حمایت های سازمان ها و ارگانهای مرتبط در جزیره اقدام به خرید قطعه زمینی واقع در نوار سیاحتی ، ساحلی نمودند که با لطف خدا و همت ایشان  پروژه مسکونی بسیار زیبا که در خور و شایستگی جزیره زیبای کیش میباشد با نام برجهای طلایی کیش طراحی و به مرحله اجرا در آمد .

باشد که با لطف یزدان این پیشکسوتان سازندگی در ساخت و آبادانی سرزمین پهناور اسلامی مان ایران موفق و تندرست باشند .

برجهای طلایی کیش واقع در نوار ساحلی، سیاحتی جزیره زیبای کیش بین میدان مرجان و پارس واقع شده است .

مساحت زیر بنای کل برجهای طلایی کیش : ۵۷۰۰۰ مترمربع .

مساحت زمین برجهای طلایی کیش : ۱۵۳۵۰مترمربع نوع سازه: اسکلت فلزی پیچ و مهره ای با دیوارهای حائل و برشی و سقف کامپوزیت (متناسب با آب و هوای جزیره)

مساحت فضاهای خدماتی برجهای طلایی کیش : ۲۵۰۰۰ مترمربع ،محوطه سازی و فضای سبز : ۱۱۰۰۰ مترمربع |تعداد برجها : ۲ | تعداد طبقات ۱۷

تعداد آسانسور هر برج : ۵ دستگاه ( ۳ دستگاه مسافر بر ، نوع نما :کامپوزیت آلومنیوم و شیشه طلایی|تعداد۱ دستگاه حمل بار ، ۱ دستگاه خدماتی )

واحدها : ۳۱۸|تعداد پارکینگ : ۲۲۲ واحد،تعداد انباری ۳۱۸

سوئیت : ۵۲ مترمربع در دو تیپ، یک خوابه : از ۷۱دو خوابه : از ۱۲۲ متر مربع الی ۱۳۱ مترمربع در چهار مترمربع الی ۹۹ مترمربع در شش تیپ

تیپ ،سه خوابه : از ۱۵۴ متر مربع الی ۱۸۹ مترمربع در دو تیپ ،چهارخوابه : ۳۷۲ مترمربع در یک تیپ

دواستخر روباز در طبقه آخر مشرف به دریا و یک استخر سرپوشیده در طبقه منفی یک سونا و جکوزی، سالن بدن سازی و ایروبیک، سالن بیلیارد ،رستوران و کافی شاپ خدمات عمومی نظیر بانک ، آژانس هواپیمایی ، تاکسی ،سوپر مارکت، مهد کودک،سرویس و غیره سالن اجتماعات و همایش، لابی مرکزی با طراحی خاص برق اضطراری و سیستم اطفائ حریق،آب شیرین کن به طور مستقل ، ،مجهز به دوربین مداربسته سیستم سرمایش Spilet Unit و آنتن مرکزی ،طراحی فضای سبز و محوطه سازی …

موقعیت پروژه :  واقع در نوار ساحلی، سیاحتی جزیره زیبای کیش بین میدان مرجان و پارس

مساحت زیر بنای کل پروژه : 57000 مترمربع   |   مساحت زمین :  15350مترمربع

نوع سازه: اسکلت فلزی پیچ و مهره ای با دیوارهای حائل و برشی  و سقف کامپوزیت (متناسب با آب و هوای جزیره)

مساحت فضاهای خدماتی : 25000 مترمربع

 محوطه سازی و فضای سبز : 11000 مترمربع |تعداد برجها : 2 | تعداد طبقات  17

تعداد آسانسور هر برج : 5 دستگاه ( 3 دستگاه مسافر بر ، 1  دستگاه حمل بار ، 1 دستگاه خدماتی )

نوع نما :کامپوزیت آلومنیوم و شیشه طلایی|تعداد واحدها : 318|تعداد پارکینگ : 222 واحد

تعداد انباری : 318 واحد

امکانات مجتمع

استخر برج های طلایی کیش

استخر

استخر شنای برجهای طلایی کیش دارای ابعاد 12*25 با سیستم تصفیه آب عالی و استفاده از کلر ژاپنی 98% یکی از بی نظیرترین استخر های اصفهان از لحاظ کیفیت آب می باشد که کف استخر همیشه بوسیله ربات هوشمند جاروب می شود و از آنجا که زیر نظر برجهای طلایی کیش می باشد از لحاظ بهداشتی فوق العاده تمیز و تحت کنترل اداره بهداشت می باشد .

توضیحات تکمیلی

استخر روباز در طبقه آخر مشرف به دریا و یک استخر سرپوشیده در طبقه منفی یک

سونا و جکوزی | سالن بدن سازی و ایروبیک | سالن بیلیارد

رستوران و کافی شاپ | سوپر مارکت | مهد کودک

خدمات عمومی نظیر بانک ، آژانس هواپیمایی ، تاکسی سرویس و غیره

سالن اجتماعات و همایش | لابی مرکزی با طراحی خاص

برق اضطراری و سیستم اطفائ حریق | آب شیرین کن

سیستم سرمایش Spilet Unit به طور مستقل

مجهز به دوربین مداربسته و آنتن مرکزی

طراحی فضای سبز و محوطه سازی

جذابیتهای جزیره زیبای کیش

كيش جزيره اي مرجاني

مرجان ها جانوراني گياهي شكل و استوانه اي از رده كيسه تنان هستند و اغلب دسته جمعي زندگي مي كنند. در بالاي استوانه ، سر آن ها قرار دارد و در پايين، صفحه اي پهن وجود دارد كه به آن صفحه پايي مي گويند. سلول هاي صفحه پايي موادي آهكي ترشح مي كنند تا مرجان بر روي تخته سنگ ثابت نگه داشته شود. با ترشح اين مواد، به تدريج

پايه اي آهكي براي مرجان به وجود مي آيد. تجمع مرجان ها و ترشحات آهكي آنها، در طول دوران مختلف زمين شناسي در پيدايش جزيره كيش نقش داشته است. جزاير مرجاني و جنگل هاي استوايي داراي بالاترين تنوع زيستي در اكوسيستم هاي جهان هستند

شهر باستاني حريره در جزیره کیش

بسياري از مسافران كه به جزيره كيش سفر مي كنند به سختي باور مي كنند كه اين جزيره روزگاراني دور منطقه آبادي بوده و يكي از قطب هاي تجاري ميان چين ، اروپا وشمال آفريقا بوده است. جزيره كيش ازسال 356 هـ . ق پس از وقوع زلزله در بندر تاريخي سيراف مورد توجه بيشتر قرار گرفته و جمعيت آن رو به فزوني گذاشت و رونق تجاري آن زياد شد .تپه هاي تاريخي در كرانه شمالي جزيره كيش بيانگر وجود شهري بزرگ و آباد در گذشته هاي دوربنام شهر حريره است. گستره پستي و بلندي ها و خرابه هاي شهر قديمي حريره حدود 120 هكتار وسعت دارد اين وسعت بيانگر وجود شهري آباد و بزرگ با جمعيتي كثير بوده است و بقاياي بدست آمده از اين شهر نشان از فعاليت هاي تجاري گسترده آن دارد. عمليات باستانشناسي بقاياي شهر بخش هايي از معماري و نحوه زندگي مردمان آن روزگار را مشخص كرده است.

كشتي يوناني جزیره کیش

يكي ديگر از جذابيت هاي منطقه غروب كيش باقيمانده يك كشتي عظيم الجثه باري است كه امروزه سوژه عكس برداري گردشگران شده است. اين كشتي باري در سال 1322 در اسكاتلند ساخته شد . وزن كشتي 7061 تن و طول آن 136 متر مي باشد. اين كشتي چهارم مرداد سال 1345 شمسي به هنگام سفر به كشور يونان در ساحل جنوبي جزيره كيش به گل نشست و تلاشها براي بازگرداندن آن به دريا بي نتيجه بود . اين كشتي به يوناني معروف شده است.

 اسكله بزرگ تفريحي كيش

اسكله بزرگ تفريحي كيش به روش شمع فلزي و عرشه چوبي با چهار فضاي اقماري بدست متخصصان ايراني ساخته شده است. اين اسكله به طول 437 متر، عرض 18 متر و مساحت 10 هزار مترمربع هيچ گونه اثر تخريبي بر زيستگاه هاي دريايي نداشته است و گردشگران مي توانند با گردش بر روي اين اسكله از ديدن مناظر طبيعي و ماهي هاي رنگارنگ و متنوع سواحل مرجاني كيش لذت ببرند. فاز اول اسكله تفريحي بزرگ كيش ظرف مدت كوتاه بيست ماهه ساخته شده است و در روز پنجم مرداد 1385 افتتاح شد.در فضاهاي اقماري اين اسكله رستوران ها و چايخانه هاي متنوع ساخته مي شود و اكثر خدمات تفريحي دريايي بر روي اين اسكله به گردشگران عرضه مي گردد .اين اسكله در انتهاي بلوار دريا واقع مي باشد.

پارك دلفين ها در جزیره کیش

پارك دلفين يا دلفيناريوم يكي از زيباترين پارك هاي تفريحي منطقه خاورميانه در مساحتي بيش از يك ميليون مترمربع با سرمايه گذاري بخش خصوصي ساخته شده است . تماشاي اين مجموعه زيبا با بيش از هزاران نخل و گونه هاي گياهي متنوع ديگر و نمايش ديدني دلفين ها، شيرهاي دريايي و گرازهاي دريايي براي هر گردشگري جذاب است . اين پارك با اجراي طرح هايي مانند جنگل باران هاي مصنوعي، كوه آتشفشان، دنياي اركيده، باغ پروانه ها و رستوران هاي منحصر به فرد توسعه بيشتري مي يابد.

باغ پرندگان جزیره کیش

باغ پرندگان با بيش از 57 گونه پرنده از جمله پليكان، شترمرغ، طوطي ماكائو، انواع گوناگون لك لك، توكان، توركو، قو، پنگوئن باشد. اين باغ در داخل پارك دلفين قرار آفريقايي و گونه هاي نادر، چون تمساح پوزه كوتاه بي شك يكي از منحصر به فردترين مراكز نگهداري جانوران در ايران مي باشد. از جمله نكات قابل توجه در اين پارك گردآوري گونه هاي مختلف از اقصي نقاط جهان از آمريكاي جنوبي تا استراليا و از شرق تا آفريقا مي دارد.

شهر زير زميني كاريز در جزیره کیش

قنات هاي كيش با قدمت بيش از دو هزار سال از كهن ترين آثار به جاي مانده از ايران باستان هستند كه اكنون با بازسازي و بهسازي يكي از اين قنات ها به شكل تونل هاي عريض با معماري منحصر به فرد مجموعه اي تفريحي و ديدني براي بازديد كنندگان فراهم شده است. درجه حرارت داخل تونل ها در سراسر سال بين 22 تا 25 درجه سانتيگراد است و طرح ساخت رستوران هاي سنتي و جديد، موزه، فروشگاه هاي صنايع دستي ايران و امكانات ديگر در داخل اين تونل ها در دست اجراست. محل اين مجموعه در مجاورت سالن چند منظوره مجموعه ورزشي المپيك كيش است.

آكواريوم، موزه شگفتي هاي جهان آفرينش در جزیره کیش

مجموعه اي كم نظير از ماهيان آب شور و شيرين، خزندگان و پرندگان ناياب ايران و جهان، پستانداران كوچك و حيوانات تاكسيدرمي شده در مجاورت ساحل شمال شرقي جزيره كيش وجود دارد كه به مجموعه شگفتي هاي جهان آفرينش يا آكواريوم معروف است. نخستين آكواريوم پنجاه هزار ليتري مخصوص كوسه ها و ماهيان بزرگ خليج فارس و آكواريوم بيست هزار ليتري ماهيان آب شيرين در اين مجموعه ساخته شده است. راه ديگر لذت بردن از تماشاي ماهيان رنگارنگ، به غير از غواصي بازديد از اين مكان است .

پيست باگي كيش

پيست خاكي باگي به طول 400 متر با ماشين هاي دو نفره، ميزبان باگي سواران در جزيره كيش است. همچنين تورهاي ورزشي تفريحي باگي با راهنماي حرفه اي و با موتور چهار چرخ ATV   در جلو،باگي سواران را در مسيرهاي چند جاذبه گردشگري مانند درخت سبز، كلبه هور و كشتي يوناني هدايت  مي كند.

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش

 

کلمات کلیدی برج های طلایی کیش

برج های دوقلوی طلایی کیش  برج های طلایی کیش  خريد آپارتمان در برج طلايي كيش   دفتر فروش برجهای طلایی کیش  عکس برج طلایی کیش   فروش آپارتمان برج طلایی کیش  خرید آپارتمان در برج های طلایی کیش اجاره برج طلایی کیش امکانات برجهای طلایی کیش  برج طلایی 2 برج های دوقلوی طلایی کیش پلان برج طلایی کیش پیش فروش برجهای طلایی کیش خريد آپارتمان در برج طلايي كيش خرید اپارتمان ارزان در کیش خرید اپارتمان در برج سینا کیش خرید آپارتمان برج طلایی کیش خرید آپارتمان در برج خرید آپارتمان در برج های طلایی کیش دفتر فروش برجهای طلایی کیش عکس برج طلایی کیش فروش آپارتمان برج طلایی کیش قیمت آپارتمان در برجهای طلایی کیش قیمت واحدهای برج پارسیس کیش مالک برج دوقلو کیش

واحد های سه خوابه برج های طلایی کیش