اخبار

بهترین زمان خرید خانه در جزیره کیش

در حال حاضر بازار مسکن جزیره کیش در رکود به سر می‌برد و قیمت خانه به دلیل فضای سیاسی اخیر تا حدودی عقب‌نشینی کرده است. به نظر می‌رسد با توجه به فضای امروز کشور، مقطع فعلی شرایط مناسبی برای خرید خانه باشد.

در پی ناآرامی‌های اخیر حجم معاملات در بازار مسکن جزیره کیش پس از دوره رونق یک ماهه به شدت پایین آمد، اما واسطه‌های ملکی امیدوارند که  به تدریج شاهد افزایش معاملات در جزیره کیش باشیم. حال با توجه به بازگشت رونق در بازار مسکن  در جزیره کیش این سوال برای مردم ایجاد شده است که آیا شرایط فعلی فرصت مناسبی برای خرید خانه است یا خیر؟

مختار حیدری کیا کارشناس مسکن در جزیره کیش در پاسخ به این پرسش که آیا در حال حاضر فرصت مناسبی برای خرید مسکن است یا خیر؟  گفت در حال حاضر بازار مسکن جزیره کیش در رکود به سر می‌برد و قیمت خانه به دلیل فضای سیاسی اخیر تا حدودی عقب‌نشینی کرده است. به نظر می‌رسد با توجه به فضای امروز کشور، مقطع فعلی شرایط مناسبی برای خرید خانه باشد؛ چرا که قیمت خانه تا حدودی روند ثابتی را در پیش گرفته و در دو ماه اخیر قیمت خانه گران نشده است.

آنچه به نظر می‌رسد این است که در سال آتی با شاهد افزایش قیمت رو به رو باشیم؛ چرا که طبق روال هر ساله نرخ دستمزد، قیمت سیمان، تیرآهن، میلگرد، بتن و … افزایش می‌یابد. در حقیقت افزایش نرخ بنزین در آبان ماه امسال تاثیری به‌سزایی در بالارفتن قیمت کالاها دارد. بنابراین پیش‌بینی می‌شود قیمت مواد اولیه در تولید ساختمان بین ۱۰ تا ۱۵ درصد در سال آینده گران خواهد شد.

 او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا قیمت خانه در سال آینده  در جزیره کیش گران خواهد شد؟ اظهار کرد: پیش‌بینی قیمت مسکن جزیره کیش برای سال آینده بستگی به قیمت دلار و طلا دارد. چنانچه این بازارهای موازی مسکن روند متعادلی داشته باشد قیمت مسکن نیز سال آینده متعادل خواهد شد. اما چنانچه قرار باشد قیمت دلار و طلا سال آینده روند صعودی داشته باشد، قیمت خانه هم گران خواهد شد.

مشاور املاک در جزیره کیش

(خرید و فروش – رهن و اجاره )

            حیدری کیا      

       09347699893

خرید خانه در جزیره کیش