اخبار

رکود غیرتورمی بازار مسکن جزیره کیش ادامه دارد

کارشناس بازار مسکن کیش آقای مختار حیدری کیا با اشاره به این‌که بازار مسکن یک بخش اقتصادی دیر تاثیرپذیر است، گفت: تا پاییز سال آینده رکود غیرتورمی بر بازار مسکن جزیره کیش حاکم است.

مختار حیدری کیا کارشناس بازار مسکن در جزیره زیبای کیش خاطر نشان کرد این‌که در نیمه اول امسال  رکود تورمی بر بازار مسکن حاکم بود،‌ در شش ماه اول سال جاری همواره میزان معاملات مسکن کاهشی همراه با افزایش قیمت‌ها بود.

ایشان ادامه دادند بر اساس پیش بینی‌های صورت گرفته نیمه دوم بازار مسکن جزیره کیش وارد  رکود غیرتورمی شد که شاهد رکود معاملات هستیم و دیگر خبری از افزایش قیمت‌ها نیست و در واقع نرخ‌ها در بازار مسکن کیش ثبات است.

این کارشناس با بیان این‌که رکود غیرتورمی بازار مسکن در کیش تا پایان سال همچنان ادامه خواهد داشت،‌ تصریح کرد: بازار مسکن یک بخش دیر تاثیرپذیر است و بر این اساس نیمه اول سال آینده نیز رکود غیرتورمی برای این حوزه پیش بینی می‌شود.از این رو در شش ماه اول سال 99 میزان معاملات رشد چشمگیری نخواهد داشت و قیمت‌ها با ثبات نسبی همراه خواهد بود.

مشاور املاک در جزیره کیش

(خرید و فروش – رهن و اجاره )

            حیدری کیا

       09347699893  

خرید آپارتمان در کیش با وام/خرید آپارتمان در کیش شهرک صدف/خرید خانه در کیش با وام بانکی/خرید خانه در کیش روی دیوار/خرید خانه ویلایی در کیش/خرید سوئیت در کیش/خرید ویلا در دامون ساحلی کیش/خرید ویلا ساحلی در کیش/دامون دريا كيش/دامون کیش ایر/دیوار کیش/سوئیت ساحلی کیش/شرایط وام مسکن در کیش/شهرك دامون ساحلي كيش/شهرک صدف کیش کجاست/فروش اپارتمان در کیش/