اخبار

قیمت مسکن در جزیره کیش تا پایان سال تغییر نمی کند

کارشناس مسکن و ملک در جزیره زیبای کیش

09347699893

مختار حیدری کیا کارشناس مسکن در جزیره زیبای کیش می گوید تا پایان سال آینده قیمت مسکن گران نمی‌شود

مختار حیدری کیا کارشناس املاک با بیان اینکه بازار مسکن کیش همانند تمامی شهر های ایران تحت تأثیر ۴ مولفه است، هر تغییری که در بورس، طلا، ارز و حامل‌های انرژی ایجاد می‌شود، بر افزایش و یا کاهش قیمت‌ها در این بازار تأثیر می‌گذارد.خوشبختانه با کنترل و نظارتی که در بازار مسکن صورت گرفته است و باتوجه به آنکه این بازار گنجایش افزایش قیمت را ندارد، تغییری در قیمت‌های واحد‌های مسکونی ایجاد نشده است.

در سال گذشته بازار مسکن در جزیره کیش شاهد رشد صددرصدی قیمت‌ها بوده است، بنابراین متقاضیان این بازار دیگر قدرت خریدی برای واحد‌های مسکونی با قیمت بالاتری را ندارند، بنابراین ما تا پایان امسال شاهد هیچ افزایش قیمتی در خرید و فروش واحد‌های مسکونی نخواهیم بود.

او با اشاره به اینکه در چند سال گذشته تجربه افزایش قیمت بنزین را داشته‌ایم، گفت: در آن دوره هم به دلیل رشد قیمتی که در بازار مسکن ایجاد شده بود، افزایش قیمت‌ها تأثیری در این بازار نگذاشت بنابراین مردم نگران افزایش قیمت نباشند.

بازار مسکن در سال ۹۹ متناسب با نرخ تورم دچار نوساناتی خواهد شد که تجربه نشان داده است افزایش قیمت‌ها در بازار مسکن حتی پایین‌تر از نرخ تورم خواهد بود.

 

مختار حیدری کیا یاداور شد: اگر در سال آینده افزایش قیمتی در بازار مسکن جزیره کیش ایجاد شود، برابر با نرخ تورم طبیعی است که البته باتوجه به شرایط اقتصادی ایجاد شده، این افزایش قیمت پایین‌تر از حد نرمال خواهد بود.

هم‌اکنون شرایط بازار مسکن به ویژه در جزیره کیش روند روبه ثباتی دارد و تا پایان سال تغییری در این بازار ایجاد نمی‌شود.

 

اجاره ماهانه آپارتمان در کیش/اجاره ماهانه آپارتمان مبله در کیش/اجاره ویلا در کیش ارزان/ديوار كيش املاك/دیوار کیش املاک اجاره/رزرو سوئیت کیش صدف-رهن و اجاره شهرک صدف-سایت دیوار کیش املاک-سایت شهر آفتاب کیش-سوئیت صدف کیش/فاز 3 شهرک صدف کیش/قیمت اجاره آپارتمان مبله در کیش/لیست قیمت اپارتمان در کیش/مسکن مهر کیش/منزل اجاره ای در کیش