اخبار

کاهش معاملات مسکن جزیره زیبای کیش

قیمت تغییرات بازار مسکن جزیره زیبای کیش در ماه فروردین منتشر شد که نشان از کاهش 34 درصدی معاملات مسکن در این ماه داشت.متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی جزیره زیبای کیش  در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به نسبت ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۲٫۱ و 53٫۹ درصد کاهش نشان می‌دهد.

تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی در جزیره زیبای کیش را در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ به 84 واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۷۳٫۳ و ۳۲٫۲ درصد کاهش نشان می‌دهد.

گفتنی است، گزارش تحولات مسکن جزیره زیبای کیش از آمارهای خام مشاورین املاک ،معاملات املاک و مستغلات سطح جزیره  است که توسط سایت مشاورین املاک کیش تهیه شده است.

در شرایط کنونی وام مسکن بخش کوچکی از قیمت تمام شده ملک را شامل می شود که این موضوع موجب شده، مردم توان مالی برای خرید مسکن جدید را نداشته باشند.

در شرایط کنونی بازار مسکن جزیره زیبای کیش به علت افزایش قیمت دچار رکود شده و این مسئله قطعا به ضرر سازندگان و مصرف کنندگان خواهد بود.

خرید خانه در کیش روی دیوار،خرید خانه ویلایی در کیش،خرید سوئیت در کیش،خرید ویلا در دامون ساحلی کیش،خرید ویلا ساحلی در کیش،دامون دريا كيش،دامون کیش ایر،دیوار کیش،سوئیت ساحلی کیش،شرایط وام مسکن در کیش،شهرك دامون ساحلي كيش،شهرک صدف کیش کجاست،فروش اپارتمان در کیش،فروش آپارتمان نوساز در کیش،قیمت اجاره آپارتمان در کیش،قیمت خرید خانه در کیش،قیمت مسکن مهر در کیش،مجتمع دامون کیش