اخبار

بازار مسکن جزیره زیبای کیش در آستانه رونق غیرتورمی

تمام شاخص‌های پیش‌نگر نشان می‌دهد که بازار مسکن  در جزیره زیبای کیش در آستانه رونق غیرتورمی قرار دارد. ورود یک جریان سوداگری گسترده در بخش مسکن در سنوات گذشته باعث شد تا تعداد زیادی واحد مسکونی خالی از سکنه در جزیره زیبای کیش به وجود بیاید. بخش ساختمان سازی در کیش بیشترین لطمات را به‌صورت غلط از این جریان سوداگری خورده است. سوال : آیا این رونق به معنی افزایش قیمت مسکن خواهد بود،؟

رونق به معنی افزایش قیمت مسکن به هیچ وجه صحت ندارد و قیمت مسکن افزایش نخواهد یافت.البته در اولین فصل سال جدید هر ساله شاهد تغیراتی در کلیه قیمت ها هستیم و قیمت مسکن در جزیره زیبای کیش خارج از این قاعده و مستثنی نیست.

خرید فروش در این فصل بر اساس قیمت حبابی است و عملا هیچ کسی دست به خرید یا فروش نمی زند.قیمت آپارتمان در مجتمع ایرانیان واحد متراژ کوچک بین 6.5 الی 8.5 اعلام شده  است.در ماه های آتی امیدواریم قیمت به استاندارد خود برسد. بیشترین واحد های اجاره در کیش بصورت رهن کامل و در صورت فروش ملک از قیمت پرداختی کم خواهد .

خرید آپارتمان در کیش با وام،خرید آپارتمان در کیش شهرک صدف،خرید خانه در کیش با وام بانکی،خرید خانه در کیش روی دیوار،خرید خانه ویلایی در کیش،خرید سوئیت در کیش،خرید ویلا در دامون ساحلی کیش،خرید ویلا ساحلی در کیش،دامون دريا كيش،دامون کیش ایر،دیوار کیش،سوئیت ساحلی کیش،شرایط وام مسکن در کیش،شهرك دامون ساحلي كيش،شهرک صدف کیش کجاست،فروش اپارتمان در کیش،فروش آپارتمان نوساز در کیش