اخبار

برج های دوقلوی کیش نمادی لوکس ازجزیره زیبای کیش

لوکس ترین برج های کیش

برج های دوقلوی کیش بلندترین بناهای جزیره ی زیبای کیش است که در نزدیک ترین فاصله با ساحل مرجانی، طراحی و بر استوارترین سازه مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی توسط شرکت انبوه سازان همای تهران با مدیریت آقای مرسل جلالی از بزرگترین سازنده های ساختمان در تهران و کیش بنا شده است.

جزیره زیبا و مرجانی کیش یکی از مهمترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری ایران به عنوان پنجمین جاذبه گردشگری جهان است که سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر ایرانی و خارجی از آن دیدن و در این جزیره زیبا اقامت می نمایند. این جزیره زیبا به واسطه منطقه ویژه اقتصادی و مزایای بسیار زیاد آن محل خوبی برای سرمایه‌گذاری است و اغلب سرمایه‌گذاران بر این باورند که در آینده‌ای نه چندان دور این جزیره زیبا به رقیب قدرتمندی برای کشورهای حاشیه خلیج همیشه فارس تبدیل خواهد شد.سرمایه‌گذاری در املاک جزیره کیش بسیار حائز اهمیت بوده و فرصتی بی نظیر تلقی می شود.

برج‌های دوقلوی کیش فعلاً بلندمرتبه بنا در این جزیره زیبا بوده که در ساحل آن واقع شده و دیدی بی نظیر از دریا، ساحل و جزیره دارد.

این سازه زیبا با طراحی مدرن و بر پایه متد روز صنعت جهانی ساختمان ساخته شده و محکم ترین و استوار ترین سازه بر اساس استانداردهای جهانی و شرایط اقلیمی منطقه است که با سرمایه گذاری و توسط شرکت انبوه سازان همای تهران احداث شده و در مرحله بهره برداری قرار دارد.

ویژگی معماری برج های دوقلوی کیش

هر برج در 24 طبقه، دارای 3 بال است که در هسته این بال ها باکس پله و آسانسور و فضای تقسیم وجود دارد ضمن اینکه نورگیری و تهویه این فضا با درایت معمار از طریق زوایا و گوشه های حجم تامین شده است. پروژه  در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع که 12 هزار مترمربع آن به فضاهای سبز و محوطه سازی اختصاص یافته، احداث شده است.

ورودی برج های دوقلوی کیش به گونه ا ی طراحی شده که دردو طرف برج ها، محوطه ورودی در فضایی سبز و دل انگیز قرار دارد. یک سمت محوطه به ورودی لابی و پارکنیگ و طرف دیگر آن، به لابی و ساحل مرجانی راه دارد.فضای لابی، با مساحتی بیش از 1000 متر مربع طراحی شده است.

در هسته مرکزی این بال‌ها، باکس پله‌ها، آسانسور و فضای تقسیم وجود دارد. معماری بی نظیر این بنا باعث شده است که نورگیری از طریق زوایا و گوشه‌ها تأمین شود. پروژه در زمینی به وسعت ۱۵۰۰۰ متر مربع احداث شده و حدود ۱۲۰۰۰ متر مربع آن به فضای سبز و محوطه سازی اختصاص داده شده که فرصت بی نظیری برای آرامش و استفاده از طبیعت زیبای جزیره کیش و خلیج همیشه فارس برای ساکنان آن فراهم می نماید.

لابی برج‌های دوقلو به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع دارای امکانات منحصر به فرد بوده و بسیار زیبا طراحی شده است. برای ورود به این لابی زیبا باید از ورودی برج‌های دوقلوی کیش استفاده نمایید که از یک سمت به ورودی لابی و پارکینگ و از سمت دیگر به لابی و ساحل مرجانی اشراف دارد. فضای مدرن و دلنشین برج‌های دوقلوی کیش با ورود به آپارتمانهای یک، دو و سه خوابه با متراژهای ۶۰ تا ۲۲۰ متر تکمیل می شود. پنت‌هاس‌های بی نظیر برج‌های دوقلوی کیش با مساحت ۴۴۰ متر مربع و چشم اندازی بی نظیر به جزیره و ساحل خلیج همیشه فارس فرصتی به یادماندنی و اقامتی خاطره انگیز در این منازل رویایی برای شما رقم خواهد زد.

برج‌های دوقلوی کیش ضدزلزله و با استفاده از بهترین مصالح روز و مطابق با استانداردهای بین المللی صنعت ساختمان ساخته شده است.

 طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برج های داخلی کیش

طرح ومصالح بکار رفته درهرساختمان بازتاب عناصر اقلیمی در فضای داخلی ساختمان است. میزان دریافت گرما،نور،باد و… مواردی هستند.که طرح ومصالح می تواننددرهرقسمت ساختمان که نیاز باشد.آنها را جهت بهبود آسایش حرارتی بکار گیرند. و همچنین درکاهش مصرف انرژی نقش بسزایی دارند.در این تحقیق تا حدی به بررسی طرح و مصالح مناسب با اقلیم گرم و مرطوب می پردازیم. ازآنجاییکه اقلیم گرم و مرطوب از نظر آب و هوایی در شرایط بحرانی هستند. گرما و رطوبت را تواما دارند. از این رو در طراحی ساختمان این مناطق بهتر است عناصر اقلیمی را در نظر گرفت. که شرایط از آنچه که هست نا مطلوب تر نشود. سوالی که دراین تحقیق مطرح شده اینست که طرح و مصالح تا چه حد درآسایش حرارتی مناطق گرم و مرطوب و کاهش مصرف انرژی موثرند؟در نتایج بدست آمده به دلیل گرمای زیادونوسان دمای روزانه ی هواکم،در این مناطق از ویژگی مصالح مناسب این اقلیم مقاومت حرارتی بالا و ظرفیت حرارتی پایین است. بعنوان مثال چوب یکی از این نوع مصالح می باشد. که مزایا و معایب خود را دارد. و همچنین بتن سبک فوم دار بعنوان مصالح دیگر معرفی و از لحاظ مقاومت حرارتی و کاهش مصرف انرژی بررسی شده است. و درطرح معماری پلان گسترده،ایجاد کوران بوسیله نحوه قرارگیری پنجره هاوسایر مواردکه درمتن کامل به آن اشاره شده است. می توانند راهکارهای باشند.

نوار ساحلی می تواند باعث ایجاد سیمایی زیبا در شهر شود و موقعیت های استثنایی را برای توسعه در شهر بوجود آورد. استقرار نوار ساحلی که بین بندر و شهر است، می تواند موجب رونق و رشد اقصادی و نمادهای خاطره انگیزی را ایجاد نماید. موقعیت نوار ساحلی، می تواند نشانه ای برای بندر به حساب آید، و محدوده نوار ساحلی می تواند انعکاسی از شهرگرایی نوین با توجه به کاربری مخلوط، خیابان های مناسب برای پیاده ها، و طراحی هوشمند فضاهای باز و خلاقیت در معماری شهری باشد. این محدوده باید از نظر ارائه انواع پیشه های متناسب و محیط های سکنی متمایز گردد که این مهم نیازمند ضوابط طراحی شهری اصولی و خلاقانه ای می باشد و می باید هماهنگ با ویژه گی های محیطی و اقلیمی مکان نوارساحلی باشد.

امروزه نیاز به فضای سبز و پارک در شهر ها به وفور حس می شود زیرا روح انسان پس از فعالیت های روزانه نیازمند فضایی است که آرامش را برای او تداعی کند در شرایطی که فضای سبز روح شهر محسوب می شود میتوان با ساخت پارک هایی که آرامش را برای افراد به ارمغان می آورند به این نیاز های روحی پاسخ داد .با توجه به اهمیت وجود چنین فضایی، در این پژوهش سعی بر آن بوده تا به ارائه ی راهکارهایی جهت طراحی یک پارک شهری با شناسایی عناصر و پتانسیل های طبیعی و اقلیمی مناطق گرم و مرطوب پرداخته شود . و هدف، طراحی یک فضای شهری تحت عنوان پارک ساحلی برای گذراندن اوقات فراغت کاربران می باشد. در این تحقیق پس از بررسی مبانی نظری و بررسی نمونه های موردی، به آنالیز عوامل اقلیمی موثر بر آسایش کاربران پرداخته شده است.روش تحقیق این پژوهش کیفی، از حیث ماهیت توصیفی _تحلیلی و از لحاظ هدف کابردی می باشد و پس از مطالعات انجام شده، پیشنهادات طراحی منظر در این حوزه ی جغرافیایی شکل گرفته اند .از مهمترین نتایج این تحقیق ارائه ی راهکارهای ساده و کاربردی است که منجر به طراحی محیطی مطلوب می گردد. این نوع طراحی شامل ابعاد مختلفی همچون :کالبدی، اجتماعی، آسایش اقلیمی، احساس راحتی و … متناسب با نیازهای روحی و جسمی افراد بوده و باعث دلپذیر تر شدن محیط و ترغیب آن ها برای تداوم حضورشان در چنین مکان هایی می گردد .

موضوع دیگر که از اهمیت فوق العاده ای در رسیدن به این نتیجه خوب باید  رعایت شود توجه به  نورپردازی است زیرا اجسام در فضاهای مختلف به خودی خود دیده نمیشوند و تنها عاملی که سبب دیده شدن آنها میشود  بی شک نور است . حالا اگر این عامل بسیار مهم به درستی و  بر اساس اصول و استانداردهای لازم هر محیط لحاظ نشود بی شک  آن فضا رنگ و بوی خود را به  دست نمی آورد و آن آرامشی که میتواند افراد را جذب و سبب حس دعوت به آن گردد ایجاد نمیشود .

متاسفانه عدم توجه به نور پردازی معضلی است که بسیار در فضاهای داخلی و بیرونی تاثیرات  دمای رنگ مناسب هر فضا ، بی توجهی به طراحی لایه های نوری و عدم سنخیت  معماری نور و سناریوی طراح از مواردی است که به دلیل عدم آگاهی متاسفانه کمنر رعایت میشود .

مشخصات عمومی برج های دوقلوی کیش

هر برج در 24 طبقه، دارای 3 بال است و در زمینی به مساحت 15 هزار مترمربع که 12 هزار مترمربع آن به فضاهای سبز با طراحی محیطی کم نظیر و دل انگیز اختصاص یافته، احداث شده است.

  • مجاوردریا (ساحل مرجان)
  • بیش از 70,000 مترمربع زیربنا
  • خدمات هتلینگ مدرن
  • 8 آسانسور مسافربر و 2 آسانسور باربر با برند KONE فنلاند
  • استخر رو باز در طبقه 18 هر برج مستقر در بال C هر برج با عمق یک الی 2.70 متر
  • دارای استانداردهای معتبر بین المللی از نظر اجرای سازه و برترین سازه از نظر تیم تحقیقاتی دانشگاه شریف
  • 50,000 مترمربع نمای کامپوزیت و شیشه که توسط شرکت معتبر عربی الغریر (مجری نمای ساختمان برج العرب در دبی)
  • مستحکم ترین سازه متناسب با شرایط جزیره دارای 620 عدد شمع کوبی در عمق 32 متر
  • شرکت های مجرب خارجی و بسیاری دیگر، از جمله تمایزهای کم نظیر این پروژه است.

فناوری نوین و تکنولوژی به‌کاررفته در بنا :

به‌کارگیری سیستم‌های فنی ازجمله:

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان BMS

کنترل تبادل حرارت

کلیدهای هوشمند

آنتن مرکزی

سیستم آتش‌نشانی اعلام و اطفای حریق

تهویه مطبوع با سیستم VRV

شوتینگ زباله

گاز کشی به داخل واحدها

سیستم هوشمند آسانسور

سیستم‌های روشنایی

نظافت نما

استخر برج های دوقلوی کیش

شنا در استخر طبقه 18 برج های دوقلوی کیش

قسمت جذاب این برج های دوقلوی کیش طراحی استخردر طبقه 18 بصورت روباز است. اگر دوست دارید تجربه شناکردن در استخر بالای برجی بی‌نظیر را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم به استخر برج های دو قلوی کیش بروید تا در فضای تحسین‌برانگیز و دلچسبش ساعت‌هایی به‌یادماندنی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید. در این مجموعه تا می‌توانید به خودتان استراحت بدهید و از آرامش لذت ببرید .

2 استخر رو باز در طبقه 18 هرکدام از برجهای دو قلوی کیش، پدیدهای است نو با چشم اندازی باور نکردنی به آبهای نیلگون خلیج فارس با کلیه امکانات پذیرایی و خدمات مورد نیاز.این مجموعه دارای سونا و استخر روباز استثنایی در طبقه هجدم با چشم‌انداز زیبا به دریای نیلگون خلیج‌فارس و ساحل مرجان است.

اندازه این استخر تقریبا 200 متر مربع با عمق حداکثر 2.7 متر در بال C طبقه 18 واقع شده است

مجموعه استخر و سونا و جکوزی در هر برج بصورت مجزا جهت استفاده آقایان و بانوان و صرفا برای ساکنین برج در نظر گرفته شده است.این استخر ها با توجه به قرار گرفتن در طبقه 18 و چشم انداز بسیار زیبا در تمامی فصول قابل استفاده می باشند.

موتورخانه استخر و جکوزی در طبقه 17 واقع شده

اخرین تجهیزات روز دنیا برای سیستم تصفیه و سرمایش و گرمایش این استخر ها مورد استفاده قرار گرفته است

سیستم هیتکول پمپ امریکایی که با ان میتوان آب استخر را روی هر دمایی تنظیم کرد.

سیستم کلر زنی یا دورینگ پمپ اتوماتیک که مقدار اسید و کلر اب را تنظیم می نماید.

استخر روباز در طبقه 18

خرید آپارتمان لوکس در جزیره کیش

تحلیل سازه ای بنای مورد نظر :

سازه بنا از نوع بتنی می باشد.یکی از ویژیگی های مهم این پروژه کنترل مستمر کیفیت بتن توسط اساتید دانشگاه کیش و بهره گیری از مشاوران خارجی از جمله شرکت QHC یکی از شرکت های معتبر کشور امارات متحده عربی در زمینه بلند مرتبه سازی در احداث پروژه می باشد.

ساخت برج های مسکونی دوقلوی کیش، ابتدا با شروع خاک برداری تا عمق بیش از 5/ 5 متر در زیر برج ها آغاز گردید. برای ساخت این برج ها بر اساس محاسبات فنی مهندسین ژئوتکنیک، از 628 عدد شمع تا عمق 32 متر استفاده شد. این شمع ها، قدرت، استحکام و مقاومت سازه بتونی را در برابر زلزله به میزان فوق العاده ای می افزاید.

سر شمع های مربوطه نیز با عمق 2 متر در قسمت زیرین برج با استفاده از بتن مقاوم فشاری و متناسب با شرایط آب و هوایی جزیره طراحی شده و هنگام اجرا،توسط مهندسان مشاور و ناظران کنترل گردیده است.

برج های دوقولوی کیش در یک نگاه

فناوری نوین و تکنولوژی به کار رفته در بنا :

از جمله فناوری به کار رفته در بنا طراحی و ساخت استخر در طبقات نهایی برج که این امر نیازمند تقویت سازه در طبقات نهایی و علم مهندسی در شاخه تاسیسات معماری و سازه می باشد.

به کار گیری سیستم های فنی از جمله سیستم مدیریت سیستم آتش نشانی٬ تهویه مطبوع با سیستم VRV ٬شوت زباله٬ توزیع برق٬ توزیع گاز٬ سیستم هوشمند آسانسور٬ سیستم آبرسانی٬ سیستم های روشنایی و نظافت نما فناوری های به کار گرفته شده می باشد.

متریال به کار رفته در نمای برج از ترکیب مصالح ورق های آلومینیومی با روکش PVDF متناسب با شرایط جوی٬ آب و هوایی و شیشه های دوجداره Reflective می باشد. طراحی و محاسبات اجرای نما با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی و دانش فنی تخصصی توسط شرکت الغریر مجری نمای بلندترین برج جهان در امارات انجام گرفته است.آزمایش های مقاومت بالا در شرایط محیطی و جوی، مقاومت بالا در برابر نیروهای ناشی از زلزله، تست مقاومت در برابر نیروهای ناشی از باد براساس حداکثر سرعت باد ثبت شده در جزیره ی کیش و تست مقاومت در برابر میزان رطوبت و فشار آب جزیره صورت گرفته است.

کفپوش پلی یورتان پارکینگ برج های دوقلوی کیش

کفپوش پلی یورتان پارکینگی بدلیل مقاومت بالا، کیفیت و زیبایی چشم گیر امروزه از لوکسترین کفپوشهای پارکینگی محسوب میشود که متناسب با کاربری و نوع تردد در ضخامت های متفاوت قابل اجراست.

کفپوش اپوکسی پارکینگ برج های دوقلوی کیش مزایای بسیاری دارد که به یکی از بهترین گزینه جهت پوشش کف تبدیل می کند

ایجاد سطح یکپارچه و غیر قابل نفوذ

قابلیت تمیز کاری کفپوش اپوکسی پارکینگ

قابلیت خط کشی جهت محل پارک و مسیرها

قابلیت نشانه گذاری طبقات با استفاده از رنگهای مختلف

قابلیت شماره گذاری

قابلیت ترمیم آسان در قیاس با سنگ

تحمیل بار مرده کمتر به سازه (حدود 3 تا 4 کیلوگرم به ازای هر متر مربع)

قابلیت تمیز کاری در هنگام ریزش روغن یا گل و لای

نمایی از پارکینگ برج های دوقلوی کیش بصورت سه بعدی

تری دیمکس پارکینگ

برج های دوقلوی کیش و سیستم کف سازی پارکینگ

موقعیت جغرافیایی برج های دوقلوی کیش

موقعیت جغرافیایی برج های دوقلوی کیش

معماری داخلی:

طراحی با شکوه لابی با استفاده از المان و عناصر شفاف شیشه فضای سبز و پنجره های سرتاسری برای دید مطلوب به اطراف صورت گرفته است. کفسازی با طرح خطوط منحنی و نرم و پیوسته در سطح حس تحرک وحرکت در فضای ورودی ولابی ٬در کاربر القا میکند.

این برج دارای قوی ترین سیستم اطفا و اعلام حریق می باشد که بر اساس اخرین استاندارد های امریکا طراحی شده است.تابلو های برق این برج از برند ABB ایتالیا استفاده شده است که در نوع خود بینطیر است.

سیستم شستشوی نما توسط دستگاه همراه با خدمه صورت می گیرد و دور تا دور ساختمان برای حرک دستگاه BMU ریل کشی شده است و دستگاه های مورد استفاده در این امر از یک شرکت استرالیایی خریداری و اجرا شده است.

قیمت خرید واحد در برج های دوقلوی کیش

واحد های این برج دارای چند تیپ بوده و اکثریت واحد ها دید کامل دریا را دارند.قیمت بر اساس دید دریا و طبقات متفاوت می باشد.

اگر شما تمایل به سرمایه‌گذاری دارید جزیره زیبای کیش و برج‌های دوقلو بهترین محل برای سرمایه‌گذاری شما خواهد بود. پیشنهاد می کنیم برای یک گپ و گفت و گوی دلچسب حتما با ما تماس بگیرید.

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش

کلمات کلیدی برج های دوقلوی کیش

اجاره برج دوقلو کیش اجاره سوئیت در برج دوقلو کیش استخر برج دوقلو كيش  امكانات برج دوقلو كيش امکانات برج دوقلو کیش برج دوقلو دبی برج دوقلو کیش اجاره روزانه برج طلایی کیش برج های دوقلوی طلایی کیش برج های دوقلوی کیش دفتر فروش برج دوقلو کیش شماره تماس برج دوقلو کیش صاحب برج های دوقلوی کیش  قیمت خانه در برج دوقلو کیش  قیمت واحدهای برج دوقلو کیش  مالک برج دوقلو کیش مالک برج های دوقلو