اخبار

فروش ملک از طریق مشاوران املاک کیش

آژانس های املاک ساخته شده اند تا توسط افرادی متخصص در امور املاک و محله های شهری بتوانند با انجام کلیه عملیات اداری و دفتری ملک شما را به قیمت بازار و در سریعترین زمان ممکن بفروشند. حال چند نکته را برای شما به خوبی بررسی می کنیم که حتما در انتها شما نیز به این نتیجه می رسید که کار فروش ملک خود را به آژانس های املاک بسپارید.

یافتن مشتری از طریق اینترنت

از طریق وبسایت هایی چون مشاورین املاک با توجه به نوع ملک و بررسی قیمت های منطقه ای قادرید از تمام اطلاعات محله باخبر شوید. با استفاده از این نوع سایت های مشاوره املاک کیش قادرید قیمت انواع مختلفی از مسکن های موجود در محله های دیگر را برآورد کرده و سپس به ملک خود قیمت بدهید. شما با استفاده از این نوع سایت ها قادر هستید به سادگی ملک خود را بدون درد سر در معرض دید دیگران قرار داده و در مدت زمانی کم ملک خود را بفروشید. حتی اگر ملکی در خارج از محل سکونت خود داشته باشید، به راحتی می توانید تنها با چند کلیک ساده ملک خود را برای افرادی که داخل شهرستان مذکور هستند به نمایش گذاشته و به راحتی بفروشید، با این کار در هزینه و زمان خود صرفه جویی کرده و بدون دردسر ملک را فروخته اید.

استفاده از آژانس های محلی و شبکه ای  در جزیره کیش

یک راه دیگر که می توانید به سادگی و سرعت ملک خود را بفروشید، همان مراجعه به آژانس های املاک می باشد. به این واسطه بهتر است که به خوبی محله را شناخته و به نزدیکترین آژانس املاک محله خود بروید، ارزش اینکار به این است که آژانس محلی منطقه شما به خوبی محله را شناخته و از خیابان های مناسب و نامناسب، کیفیت ساختمان ها، آلودگی صوتی، مدارس خوب و … به طور خلاصه هر آنچه که در آن محله موجود است، آگاهی دارد. اگر هم ملکی در شهرستانی دارید، می توانید از روش شبکه ای استفاده کنید، به این منظور برخی از مشاوران املاک فایل های خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و می توانند از این طریق اطلاعات تماس با همتای خود در شهرستان مذکور را در اختیار شما قرار دهند.

فروش املاک خاص توسط مشاوران املاک در جزیره کیش

اگر دارای ملکی غیر معمول یا یک کارگاه هنری، یک دوبلکس با تراسی بزرگ یا خانه ویلایی هستید، بهتر است بدانید که خود به تنهایی قادر به فروش آنها نخواهید بود و یا در انتها باید مدت زمان طولانی را صرف فروش کنید. از این رو باید به یک مشاور املاک حرفه ای مراجعه کرده و از آنها کمک بخواهید.

نیروی مذاکره مشاوران املاک با خریدار را نادیده نگیرید

اگر به صورت اینترنتی و از طریق وب سایتی همچونwww.home934.ir  اقدام به فروش ملک خود کنید، با استفاده از عکس های مناسب برای ویترین، نمایش اسلاید، ویدئو، نقشه منطقه جغرافیایی روی اینترنت مابقی افراد به سادگی می توانند ملک را دیده و در مدت زمانی بسیار کوتاهتر از آنچه تصور دارید ملک شما را بخرند. اگر هم به صورت حضوری تمایل به فروش ملک خود از طریق آژانس های املاک را داشته باشید، هیچ گاه نمی توانید قدرت مذاکره و قانع کردن مشتری را برای خرید ملک شما توسط مشاور املاک حرفه ای را نادیده بگیرید. مشاوران املاک با سابقه پس از گذر سال های بسیاری چم و خم های مذاکره و چگونگی فروش ملک و برخورد با مشتریان را آموخته اند، آنها به موقعیت بازار تسلط داشته و با استفاده از اطلاعات خود به سادگی می توانند روند فروش ملک شما را تسریع ببخشند.

چند روش بازاریابی مشاوران املاک در جزیره کیش

شما به عنوان یک مشاور املاک ، شغل پر چالش و همه جانبه ای دارید.

چرا که نمی دانید در آینده چه نوع آدم هایی با سلایق و خواسته های متنوع ممکن است از شما در خواست مشاوره داشته باشند.از این جهت باید همیشه در همه ی رسانه های  تبلیغاتی حضور داشته باشید.اگر شما هم مشاور املاک امروزی هستید و دوست دارید که هم گام با بازار جدید تکنولوژی قدم بردارید حتما در ادامه مطلب همراه ما باشید.

شما را با چند روش بازاریابی مدرن در زمینه املاک آشنا می کنیم

بازاریابی از طریق فایل های فروش آنلاین

لطفا قبول کنید که زمان فایل های کاغذی تمام شده !

در دنیای امروزی که در کمترین زمان ممکن و با یک کلیک ساده می توان به مرجعی کامل وصل شد و به راحتی جست و جو کرد.کمتر کسی برای پیدا کردن خانه به فایل های کاغذی شما احتیاج دارد.بنابر این شروع کنید یک وب سایت تخصصی در زمینه درج آگهی املاک پیدا کنید.در آن عضو شوید و آگهی های خود را آنلاین منتشر کنید ، و منتظر زنگ خور های واقعی و مشتریان باشید.

چند نکته مهم در که در بازاریابی فایل های آنلاین باید رعایت کنید

 – از سایت های تخصصی استفاده کنید

 – عنوان های جذاب برای آگهی های خود بنویسید

 – عکس های واقعی خود ملک را در سایت بارگذاری کنید

 – توضیحات کامل راجب ملک را ، بنویسید

 – در توضیحات خود از نگارش ساده و روان استفاده کنید

به طوری که مخاطب هنگام خواندن آن درک درستی از نوشته های شما داشته باشد

 – در آگهی های خود ، تمام راه های ارتباطی ( شماره تماس ، ایمیل ، و آی دی  شبکه های اجتماعی ) خود را قرار دهید.از شبکه های اجتماعی استفاده کنید.طبق تحقیقات انجام شده به طور میانگین هر فردی روزانه حدود یک ساعت از وقت خود را صرف  جست و جو در شبکه های اجتماعی و سایت ها می کند.و این آمار و ارقام نشان می دهد که جای تبلیغات شما در میان جست و جوی آن ها خالیست.

 چند نکته مهم در هنگام استفاده از شبکه های اجتماعی

 – از یک عکس مناسب و قابل قبول برای صفحه ی خود استفاده کنید

 – محتوای جذاب برای پست های خود بنویسید

 – به فکر جذب کردن فالوور ها باشید

 – از هشتگ ها استفاده کنید

 – به طور مرتب و با برنامه ریزی فعالیت کنید

در تمام شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید

با پیشرفت تکنولوژی و گستردگی شبکه های اجتماعی

شاید تمام افراد فرصت استفاده از همه این سایت ها و اپلیکیشن ها را نداشته باشند.

و فقط تعداد محدودی از این اپلیکیشن ها را دنبال کنند.

بنابراین شما سعی کنید در همه ی این سایت ها صفحه مخصوص خود را داشته باشید.

چرا که عضو شدن در هر سایت برای شما یک شانس محسوب می شود.

همیشه کارت ویزیت خود را همراه داشته باشید

همیشه برای معرفی و ماندگار شدن خودتان در ذهن مردم یک نشانی از خودتان باقی بگذارید.

مثلا داشتن کارت ویزیت گزینه مناسبی است.

در مهمانی ها ، تفریح ، حتی هنگام سفر در فرودگاه با یک کارت ویزیت خود را در ذهن ها ماندگار کنید.

شاید افراد در حال حاضر به کارت ویزیت شما احتیاجی نداشته باشند اما می توانند کارت شما را به دست

بقیه افراد برسانند و این دقیقا همان تبلیغاتی است که شما به آن احتیاج داشتید.

شما به عنوان یک مشاور املاک حرفه ای از چه روش هایی برای بازاریابی استفاده می کنید ؟