اخبار

  پیش فروش پروژه مسکونی ستاره کیش

 

این پروژه یکی از فازهای پروژه عظیم تجاری-مسکونی ستاره کیش است، که شامل ]چندین بلوک ساختمانی بتنی می‌باشد. ارزیابی و بهینه سازی آن به شرکت محول شد. ارزیابی فنی این پروژه در دو سطح موارد ایمنی و موارد بهینه سازی انجام شد. در ارزیابی موارد ایمنی، ایرادهای فنی طرح اولیه که موجب از دست رفتن ایمنی طرح می‌شوند مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و پس از اصلاح موارد طرح شامل ضوابط بارگذاری، تطابق مدلسازی با نقشه اجرائی و اصلاح مدلسازی اجزای سیستم باربر لرزه‌ای، بسته پیشنهادی به کارفرما جهت بهینه سازی طرح ارائه شد. در بسته بهینه سازی، طراحی مجدد ساختمان با مدلسازی صحیح هسته مرکزی و با منظور نمودن ضرایب مقیاس طیفی کاهش یافته (مطابق با استاندارد ۲۸۰۰ ) انجام شد و در نتیجه آن، میزان کل فولاد مصرفی در هسته مرکزی یکی از سازه ها از ۵۴۰ تن به ۲۸۰ تن کاهش پیدا کرد (حدود ۵۰ درصد کاهش) که سبب صرفه جویی مالی در حدود ۶۰۰ میلیون تومان برای آن پروژه گردید.

شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب فعالیت خود را از سال 1371 با عنوان شعبه جنوب و پوشش منطقه فارس و بوشهر آغاز نمود .

این شرکت در سال 1386 با تلفیق شعب جنوب، کیش، هرمزگان و کرمان  با نام سرمایه گذاری مسکن جنوب   تاسیس شد. در سال 1389 مرکزیت این شرکت از تهران به استان هرمزگان ( بندر عباس ) انتقال یافت و در حال حاضراز سال 1392 دفتر مرکزی  شرکت در شهر شیراز می‌باشد.

شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب از شرکت های تابعه شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن فعالیت خود را در زمینه جلب و جذب سرمایه، ساخت و فروش وارائه خدمات پس از فروش  در صنعت  ساختمان آغاز نمود . این شرکت با ساخت و تولید 1.3 میلیون متر مربع  و حدود 10 هزار واحد مسکونی – تجاری و اداری و با سرمایه ای بالغ بر 700 میلیارد ریال در قالب 73 پروژه مسکونی و 8 پروژه تجاری اداری به عنوان یکی از بزرگترین انبوه سازان جنوب کشور شناخته می شود.

حوزه فعالیت های شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب ، استان های فارس ،کهکیلویه و بویر احمد، کرمان، بوشهر، خوزستان، هرمزگان و جزیره زیبای کیش می باشد.

شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب با توجه به تولیدات انبوه پروژه ها در سالهای گذشته با دریافت گواهینامه   9001-2008  ISO   ، به شایستگی موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001-2015  در سال 1394 گردید .همچنین این شرکت در این سال در راستای پیشبرد اهداف گروه سرمایه گذاری مسکن ، از سهامی خاص به عام تبدیل گردید .

مشخصات پروژه:

تعداد طبقات: ۱۰ و ۱۳

تعداد واحد: ۱۸۹ واحد

مساحت واحدهای مسکونی: از ۶۲ تا ۲۲۸ مترمربع

تیپ واحدها: ۱، ۲ و ۳ خوابه

تعداد پارکینگ: ۱۸۹ واحد پارکینگ

تعدادی از پروژه های ساخته شده مسکن جنوب که تاکنون  در استان های تابعه به شرح زیر میباشد:

1- استان فارس 19 پروژه به تعداد           2789 واحد

2- استان بوشهر 4 پروژه به تعداد               702 واحد

3- استان کرمان 21 پروژه به تعداد           2675 واحد

4- استان خوزستان 17 پروژه به تعداد      1709 واحد

5- جزیره زیبای کیش 16 پروژه به تعداد    1997 واحد

 شرکت سرمایه گذاری مسکن جنوب از ابتدای فعالیت خود تاکنون بیش از 1 میلیون متر مربع طراحی معماری در مناطق تحت پوشش خود را به عرصه ساخت و بهره برداری رسانده است. ارتقا کیفیت کالبدی ساختمان، ایجاد شرایط محیطی مطلوب، اختصاص فضای سبز، نورگیری طبیعی، طراحی فضاهای خدماتی ورزشی، از جمله مواردی است که این شرکت موفق به کسب مقامهای برگزیده در طراحی و معماری پروژه های خود گردیده است که از آن جمله:

پروژه زنبق شیراز   برترین طرح شناخته شده مسکن و شهر سازی در سال 1372

پروژه جنت شیراز   رتبه 2 طراحی و معماری استان فارس در سال 1387

پروژه ویلایی ستاره کیش   کسب مقام برتر در جشنواره صنعت ساختمان کشور در سال 1390

شرح مجتمع مسکونی ستاره کیش

متریال عالی و درجه یک -امکانات کامل رفاهی -موقعیت مکانی عالی واقع در قلب شهرک صدف – پروژه ای مطمئن با ارائه نمونه کار -تحویل 3 ماهه

امکانات پروژه ستاره کیش

آب و برق،آبگرمکن،آسانسور،آیفون تصویری،امکانات رفاهی،انباری،پارکینگ،تراس،سیستم خنک کننده،فضای سبز،کابینت MDF،کمد دیواری،لابی،نگهبانی 24 ساعته،هود آشپزخانه

امکانات تفریحی پروژه ستاره خلیج فارس

از مساحت اختصاص داده شده بعنوان ساختمان مقدار 10000 مترمربع آن، به مراکز ویژه خدمات شهری اختصاص داده شده است. این خدمات شامل مراکزخرید، کافه ورستوران،دریاچه مصنوعی، فضاهای تفریحی و ورزشی، حمل و نقل و…… می‌باشد. این مجتمع مسکونی دارای 2 کیلومتر مسیر اختصاصی دوچرخه‌سواری برای استفاده بهینه مالکین از هوای پاک منطقه، همچنین حدود 20000 مترمربع، فضاهای مشاع و فضای سبز می باشد که در مرحله طراحی و اجرا است. مساحت فضاهای مشاع و فضای سبز 20000 مترمربع در نظر گرفته شده است.

ما به خود می بالیم که توانسته ایم شعار  ” مسکن خوب زندگی را زیباتر می کند ”  را به تحقق برسانیم.

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش