اخبار

مجتمع مسکونی کرانه کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

از پروژه های درجه یک کیش با دید دریا و قرار گرفته در منطقه ساحلی شهر زیر زمینی حریره کیش

درباره مجتمع ساحلی کرانه کیش

مجموعه لوکس کرانه در زمینی به مساحت ۵۵٠٠٠ متر مربع در ساحل شمالی جزیره زیبای کیش و همجوار با منطقه باستانی شهر حریره در فضایی سرسبز و دل انگیز و سرشار از آرامش طراحی شده است ، که شامل ۷۵۰ واحد آپارتمان مدرن دلنشین می باشد. آپارتمان های مدرن این مجموعه با مساحت های متنوع از۶٠ تا۲٠٠ مترمربع و تیپ های ۱ تا ۵ خوابه با چشم اندازی بی کران به دریا و جزیره برآرامش زندگی در جزیره می افزاید.

در نظر گرفتن چندین دستگاه آسانسور بسیار پیشرفته در ۴ نقطه از مجتمع ، سیستم هوشمند خنک کننده   ، منبع ذخیره آّب مستقل و همین طور برخورداری از سیستم های هوشمند مدیریت ساختمان از جمله امکانات مجتمع کرانه کیش است که با انتخاب خریدار در کنار دیگر امکانات رفاهی و خدمات استثنایی آن ، آسایش ساکنین را تضمین می کند.

مجموعه لوکس کرانه مطابق با طراحی های به روز دنیا و بر استوار ترین سازه ها ، مطابق با پیشرفته ترین استاندارد های جهانی بنا شده است. امکانات و تسهیلات رفاهی بی بدیل مجموعه کرانه از چنان کیفیت و زیبایی برخوردار است که نظیر آن را به ندرت می توان یافت.طراحی خاص مجموعه کرانه به صورتی است که بیش از ۸٠% واحد های مسکونی همواره شاهد تابش پرتوهای خورشید درخشان خلیج فارس،بر جزایر مرجانی می باشند.

آپارتمان های تراس دار این مجموعه نه تنها دارای حیاط مستقل اند بلکه با انتخاب خریدار دارای امکاناتی نظیر باربیکیو و جکوزی نیز می باشند. آپارتمان های زیبای جنوبی مجموعه کرانه دارای بالکن هایی سبز هستند که همچون محوطه ای سرسبز بر بالای ورودی اصلی این مجموعه جلوه گر می شوند.  که اوقات دلنشین و آرام بخشی را برای شما در کنار خانواده به ارمغان می آورند و در نهایت به این مجموعه زیبایی منحصر به فردی می بخشند.

این مجموعه دارای تمام امکانات ورزشی شامل استخر سرپوشیده همراه با سونا و جکوزی و استخر رو باز  و همچنین سالنهای بدنسازی مجهز به دستگاه های مدرن،سالن بیلیارد،زمینهای   و دیگر تجهیزات ورزشی می باشد. این مجموعه همچنین با در نظر گرفتن رفاه و آسایش کودکان عزیز شما اقدام به ساخت پارکی سرسبز و مجهز به وسایل بازی نموده است که به همراه امکانات فرهنگی ، ورزشی   از دیگر امکانات با اهمیت این مجموعه به حساب می آیند.

کرانه کیش از امکاناتی چون رستوران های معروف بین المللی ، کافی شاپ هایی در فضایی صمیمی و دل انگیز، با چشم انداز رو به دریا و سالنهای گرد همایی   نیز سود می برد.

و در نهایت این مجموعه مجهز به سالنهایی برای برگزاری سمینار ها و ورک شاپ داخلی و بین المللی ، واحدهای متنوع و مستقل اداری،مراکز فروش ،مرکز خرید ،هایپر مارکت و تمامی امکانات رفاهی ورزشی‌ و خدماتی می باشد.

به منظور تامین بیشترین آسایش و امنیت برای شما کلیه واحدها به جدید ترین سیستم های هوشمند ساختمان  مجهز شده است واین در حالی است که طراحی بی نظیر واحدها این اطمینان را به شما می دهد که بنا بر ذوق و سلیقه خود خانه رویایی خود را با چشم انداز با شکوه جزیره،دکوراسیون کنید ، در این راستا با به کار گیری معتبر ترین برند های تاسیساتی ، بهداشتی و….مطابق با جدید ترین تکنولوژی جهان و همین طور سیستم های خنک کننده ،آرامش خیال شما را فراهم آورده ایم.

آپارتمان های شیک و مجهز مجموعه کرانه کیش با لابی مجلل و طراحی منحصر به فرد با اتاق خواب های راحت، نشیمن زیبا،آشپزخانه باز و مدرن و منظره بی کران رو به دریا ، شکوه زندگی در خانه ای آرام و زیبا برای شما به ارمغان می آورد.

سرویس های بهداشتی زیبا و مدرن که مجهز به شیر آلات خارجی،سینک های آشپزخانه ،روشویی و کابین های زیباو به کار بردن با کیفیت ترین ابزار و مصالح داخل و خارج مطابق با جدید ترین طرح های معماری داخلی جهان،آسایش خیال ساکنین را تضمین کرده است.

مشاور امور سرمایه گذاری و فروش ساختمان های مسکونی و تجاری در جزیره زیبای کیش

با ما حس ارزشمند یک انتخاب را تجربه کنید

حیدری کیا

09347699893

 

مجتمع کرانه کیش

مشاور امور سرمایه گذاری در جزیره کیش09347699893

امکانات مجتمع کرانه کیش

مجموعه خدمات شامل سوپر مارکت،خشکشویی،آزانس هوایی و مهد کودک کرانه کیش

مجموعه رستوران های بین المللی به همراه کافی شاپ در مجتمع کرانه کیش

مجموعه باشگاه بدنسازی و سالن بیلیارد  کرانه کیش

استخر و سونای کرانه کیش

سالن گردهمایی و سینمای کرانه کیش

مهد کودک و زمین بازی و دوچرخه سواری کودکان در کرانه کیش

سیستم فنی مجتمع کرانه کیش

سیستم هوشمند کرانه کیش

شوتینگ زباله مجتمع کرانه کیش

کاملترین امکانات رفاهی کرانه کیش

آشپزخانه مبله

آسانسور های نفربر و باری در بلوک های مجزا

سیستم اعلام حریق هوشمند در مجتمع کرانه کیش

سیستم تهویه مطبوع و دستگاه های خنک کننده در کرانه کیش

نقشه کیش

ویژگی های منحصر به فرد مجتمه کرانه کیش

طراحی هوشمندانه و بدیع

طراحی زیگوراتی جهت هماهنگی با جغرافیا و آب و هوای جزیره

بام سبز در ارتفاعات مختلف

فاصله مجتمع تا دریا 100 متر دارای ساحل اختصاصی با چشم انداز بسیار زیبا

تنوع متراژ و تیپ های آپارتمان از یک تا چهار خواب

استفاده از مدرن ترین متریال و فناوری در صنعت ساختمان

مجموعه رویایی کرانه کیش از امکاناتی چون رستوران های بین المللی،امفی تاتر،کافی شاپ هایی در فضای صمیمی و دل انگیز با چشم انداز روبه دریا،سالن های گرهمایی و همچنین ارایه خدمات هتلینگ نیز بهره مند است.

به منطور تامین بیشترین آسایش و امنیت برای شما ساکنین برج های کرانه کیش کلیه واحد ها به جدیدترین سیستم های هوشمند خدماتی ساختمان مجهز شده است و این در حالی است که طراحی بینظیر واحد ها این اطمینان را به شما می دهد که بنا بر ذوق و سلیقه شخصی خانه رویایی خود را با چشم انداز با شکوه جزیره،دکوراسیون کنید.

در این راستا با به کارگیری معتبرترین برند های تاسیساتی ،بهداشتی و ….مطابق با جدیدترین تکنولژی روز دنیا و هم چنین سیستم های خنک کننده ،آرامش خیال شما را فراهم آورده ایم

ضمنا به منظور آسایش هر چه بیشتر ساکنین محترم،تمامی امکانات خدماتی از جمله خرید تمام نیازمندی ها در مجموعه مرانه کیش مهیا می باشد.

قیمت آپارتمان در کیش

مجموعه لوکس کرانه کیش

مجموعه لوکس کرانه مطابق با طراحی های روز دنیا بر بر استوارترین سازه ها،مطابق با پیشرفته ترین استانداردهای جهانی بنا شده است.امکانات و تسهیلات رفاهی بی دلیل مجموعه کرانه از چنان کیفیت و زیبایی برخوردار است که نظیر ان را بندرت می توتن یافت.

طراحی خاص مجموعه کرانه کیش طوری است که بیش از 90 درصد واحد های مسکونی همواره شاهد تابش پرتو های درخشان خلیج فارس بر جزایر مرجانی می باشند.

آپارتمان های جنوبی مجموعه کرانه کیش دارای بالکن هایی سبز هستند که همچون محوطه ای سرسبز بر بالای ورودی اصلی این مجموعه جلوه گر می شوند.ایت تراس های سرسبز و وسیع به سیستم برق اظطراری مجهز بوده که اوقات آرامش بخش و دلنشینی را برای شما ساکنین محترم به ارمغان می اورند ودر نهایت  به این مجموعه زیبایی منحصر به فردی می دهند.

لینک های ساختمان های لوکس جزیره کیش

برج های دوقلوی کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

دهکده ساحلی کیش

مجتمع مسکونی روما کیش

مجتمع مسکونی یاسین کیش

مجتمع مسکونی مینا رزیدنس

مجتمع مسکونی ستاره کیش

برج های ساحلی پرشین

برج های مسکونی شهر افتاب

برج های طلایی کیش

راهنمای خرید خانه در شهرک صدف کیش

مجتمع پرشین مارینا

برج های مسکونی پارسیس کیش

 

پروژه شهرک ساحلی کرانه کیش

  دفتر فروش برج كرانه كيش

  دفتر فروش برج های کرانه کیش

  فروش آپارتمان کرانه کیش

 خرید کرانه کیش

 فروش آپارتمان در برج کرانه کیش

مجتمع مسکونی کرانه کیش

 مشخصات برج كرانه كيش

اجاره برج کرانه کیش

بهترین برج کیش

پروژه شهرک ساحلی کرانه کیش

پروژه کرانه بساک کیش

خريد اپارتمان در برج كرانه كيش

خرید آپارتمان در برجهای کیش

خرید کرانه کیش

دفتر فروش برج كرانه كيش

دفتر فروش برج های کرانه کیش

شرکت کرانه کیش

فروش آپارتمان در برج کرانه کیش

فروش آپارتمان کرانه کیش

قیمت آپارتمان در کرانه کیش

کرانه کیش تاکسی

مشخصات برج كرانه كيش

مجتمع کرانه کیش