اخبار

قیمت مسکن جزیره کیش در آینده نزدیک

مختار حیدری کیا کارشناس مسکن در جزیره کیش: وقتی قدرت خرید متقاضیان مسکن پایین است، انتظار رونق بازار مسکن بیهوده است، شرایط متقاضیان برای ورود به بازار مسکن سخت شده است و باید راهکاری برای انباشت تقاضای مسکن صورت بگیرد.

مختار حیدری کیا اظهارکرد: وقتی قدرت خرید متقاضیان مسکن پایین است، چه انتظاری از رونق بازار مسکن و ساخت‌وساز باید داشت. نرخ مسکن در سال‌های ۹۶ و ۹۷ جهش قابل ملاحظه‌ای داشت که این رشد نرخ دارای عوامل مختلفی است که شاید اصلی‌ترین دلیل آن کمبود عرضه باشد.این شرایط باعث شد تا متقاضیان برای ورود به بازار مسکن جزیره کیش شرایط سختی داشته باشند، پس باید سازمان منطقه آزاد کیش راهکاری برای خروج از این وضعیت و برطرف کردن انباشت تقاضای مسکن انجام دهد.

وی ادامه داد: در تمام بازارها به خصوص بازار مسکن جزیره کیش قدرت نقدینگی و قدرت خرید مهم‌ترین عامل تعیین بازار مسکن است، پس تا مردم قدرت خرید مسکن نداشته باشند، توانایی ورود به بازار مسکن را نخواهند داشت.

در بازار مسکن جزیره کیش همواره متقاضی خرید وجود دارد، اما همان طور که به خوبی می‌دانید به دلیل رشد جهشی قیمت‌ها در سال ۹۶ و سال ۹۷ و نبود ابزارهایی برای تقویت بخش تقاضا قدرت خرید به شکل قابل توجهی کاهش داشته است.

تولید سالانه مسکن جزیره کیش در شرایط خوبی نیست و خرید مسکن هم با آمارهای اعلام شده به خوبی نشان می‌دهد که نمی‌توان نام آنرا رونق نامید. پس وقتی با انباشت تقاضا برای خرید مسکن که مهم‌ترین دلیل آن قدرت خرید پایین است، مواجه شویم شک نکنید که در آینده این انباشت تقاضا منجر به رشد بیش از حد نرخ مسکن خواهد شد.

مشاور امور سرمایه گذاری در جزیره کیش

خرید – فروش – رهن – اجاره

حیدری کیا

09347699893

خرید خانه در شهرک صدف کیش

فاز 3 شهرک صدف کیش

فروش اپارتمان در شهرک صدف اندیشه

خرید اپارتمان 50 متری در کیش

موقعیت جغرافیایی شهرک صدف در کیش

خرید خانه در کیش روی دیوار

فاز 4 شهرک صدف کیش

خرید آپارتمان شهرک صدف کرج

خرید خانه قدیمی در کیش