اخبار

آیا مشاورین املاک دلیل افزایش قیمت مسکن در جزیره کیش هستند؟

جهش های قیمت فروش و اجاره آپارتمان در جزیره کیش

ما در سال‌های گذشته 4 بار جهش قیمتی را تجربه کرده ایم . در سال‌های ۶۸، ۸۶، 91 و 97 که در سال 91 با افزایش قیمت دلار به میزان 3 برابر، قیمت ملک نیز 3 برابر افزایش یافت اما در سال بعد افزایش قیمتی رخ نداد زیرا قدرت خریدی برای مردم وجود نداشت.در سال جاری نیز طبق آمار درصد تعداد معاملات در جزیره کیش کاهش یافته است و اگر قیمت از این میزان نیز بالاتر رود، رکود بیشتری در بازار مسکن مشاهده خواهد شد. بنابراین با توجه به اینکه رسالت کاهش قیمت مسکن است باید دیدگاه‌ها را در این زمینه که مشاوران املاک عامل افزایش قیمت است را اصلاح کرد.

 

آینده مسکن در جزیره کیش

افق پیش روی بازار مسکن را زیر شاخص تورم است و با توجه به فعالیت‌های سازمان منطقه آزاد کیش، سازندگی‌ها شروع خواهند شد و رونق بازار را شاهد خواهیم بود، 174 شغل اساسی مربوط به ساخت و ساز است و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را سال رونق تولید نامگذاری کرده اند ما باید ساخت و ساز را که باعث اشتغالزایی بالایی است را در جزیره کیش توسعه و رونق بخشیم.

یکی از بهترین راه‌های برای تقویت سایت‌های خرید و فروش مسکن ( خرید و فروش ملک)، ایجاد ارتباط میان این سایت‌ها با اتحادیه مشاوران املاک برای دریافت آگهی‌های فروش مسکن از طریق آژانس‌ها و بنگاه‌های معاملات ملکی زیر نظر این اتحادیه است تا بازار دچار نوسان قیمتی در اثر تبلیغات و آگهی‌های غیر واقعی فروش مسکن با ارقام مخل بازار نشود.

به عنوان مثال درسایت www.home934.ir  ،(مشاورین املاک کیش ) اولاً صرفاً مشاوران املاک می‌توانند اقدام به درج آگهی کنند و کاربران عادی امکان درج آگهی فروش مسکن را ندارند ثانیاً در آگهی‌هایی هم که مشاوران املاک به این سایت ارائه می‌دهند، قیمت‌ها بلافاصله منتشر نمی‌شود بلکه پس از بررسی و مقایسه قیمت پیشنهادی مشاوران املاک با نرخ‌های معمول بازار در آن منطقه و محله، قیمت مورد نظر آن مشاور املاک بر روی سایت قرار می‌گیرد.این کار سبب شد تا حدود زیادی از التهاب کاذبی که در این بازارجزیره زیبای کیش ایجاد شده بود، کاسته شود.

 

جهت ثبت رایگان آگهی های ملکی خود در جزیره زیبای کیش می توانید با ما تماس بگیرید

09347699893

اجاره آپارتمان در کیش شهرک صدف