اخبار

سرمایه گذاری مسکن و آپارتمان در جزیره زیبای کیش

پروژه های کیش و پتانسیل ها

جزیره‌ کیش، جزیره‌ای دوست‌ داشتنی و مدرن است که تنها ۹۲ کیلومتر وسعت دارد، اما با همین وسعت کم یکی از بزرگ‌ترین بخش‌های سرمایه‌گذاری ملک را به خود اختصاص داده است. علت این سرمایه‌گذاری عظیم و بزرگ از نظر اقتصاد دانان، چشم‌انداز و آینده‌ روشنی است که جزیره‌ کیش بعد از تحریم‌ها خواهد داشت.

این جزیره‌ی کوچک از لحاظ پیشرفت و تکنولوژی با کشورهای همسایه خود و حاشیه‌ خلیج‌فارس برابری می‌کند. به همین علت است که توجه عده‌ زیادی از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است تا برای سرمایه‌گذاری و یا سکونت اقدام به خرید آپارتمان در کیش کنند. همچنین به دلیل وجود دانشگاه در این شهر و شهرهای اطراف در سال، دانشجویان ۹ ماه را در این جزیره‌ی دوست‌ داشتنی مشغول تحصیل هستند و مجبورند در این زمان یک آپارتمان کیش را اجاره کنند و یا اگر توان مالی دارند اقدام به خرید در خانه کیش کنند.خوشبختانه رکود اقتصادی موجود در جامعه به‌ هیچ‌ عنوان بر بازار مسکن کیش سایه نینداخته و خرید و فروش ملک در این منطقه طبق روال سابق انجام می‌شود. البته به دلیل وجود فضای کم، سازمان منطقه آزاد کیش با شرایط خاص مجوز می دهد.کارشناسان مسکن بر این باورند که در چند سال اخیر با وجود اینکه شدت ساخت ‌و ساز ساختمان‌های موجود در کیش افزایش‌ یافته است، به همان نسبت هم میزان فروش و خرید آپارتمان در کیش و دیگر املاک افزایش ‌یافته و هیچ‌گونه رکود و یا کاهشی در این زمینه تا به ‌حال مشاهده نشده است.

همچنین به دلیل عدم اجازه ساخت ‌و ساز خانه کیش، از این زمان به بعد قیمت املاک در این جزیره مدام رشد خواهد کرد و سرمایه‌گذاری در این زمینه بسیار پرسود خواهد بود.سالانه حدود یک ونیم میلیون گردشگر به کیش سفر می‌کنند. بنابراین اوضاع خوب گردشگری در این منطقه، دلیل اصلی بالا رفتن ارزش منطقه‌ای کیش است. وجود چندین دانشگاه برتر کشور در منطقه کیش ، رفت ‌و آمد تاجران در جهت واردات کالا و ترخیص از گمرک، برگزاری جشنواره‌های فصلی، داشتن صرفه اقتصادی خرید مسکن باقیمت ریال، نسبت به قیمت‌های نجومی سرمایه‌گذاری مسکن در خارج از کشور و … دلایل اصلی خرید آپارتمان در کیش و سرمایه‌گذاری در این زمینه هستند.

سالهاست که دوبی و حالا ترکیه با تبلیغات گسترده در کانالهای ماهواره ای حجم بسیار زیادی از سرمایه های ایرانیان را جذب کرده اند در حالی که در جزیره کیش به ویژه در سالهای گذشته با توجه به افزایش قابل توجه حجم انبوه سازی و مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ این ظرفیت برای جذب سرمایه های هموطنانمان در داخل کشور فراهم شده است. در حال حاضر ساخت و ساز در جزیره کیش به دو دسته انبوه سازی و  ساخت خانه های  چند واحدی  تقسیم می شود.

در طول 10 سال گذشته انبوه سازان بزرگی در کیش سرمایه گذاری کرده اند و امروز بسیاری از پروژه یا  به بهره برداری رسیده و یا اینکه به زودی آماده تحویل می گردند . در حوزه انبوه سازی ، کیفیت پروژه های کیش از متوسط کشور بسیار بالاتر بوده و با توجه به دسترسی به بازار آزاد بیشتر  پروژه ها از مصالح ساختمانی بسیار با کیفیتی استفاده نموده اند.

کلمات کلیدی مسکن در کیش

پیش فروش آپارتمان در کیش،پیش فروش واحدهای مسکونی در کیش،خرید اقساطی آپارتمان در کیش،خرید آپارتمان در دامون کیش،خرید آپارتمان در شهر آفتاب کیش،خرید آپارتمان در کیش با وام،خرید آپارتمان در کیش شهرک صدف،خرید خانه در کیش با وام بانکی،خرید خانه در کیش روی دیوار،خرید خانه ویلایی در کیش،خرید سوئیت در کیش،خرید ویلا در دامون ساحلی کیش،خرید ویلا ساحلی در کیش،دامون دريا كيش،دامون کیش ایر،دیوار کیش،سوئیت ساحلی کیش،شرایط وام مسکن در کیش،شهرك دامون ساحلي كيش،شهرک صدف کیش کجاست،فروش اپارتمان در کیش،فروش آپارتمان نوساز در کیش،قیمت اجاره آپارتمان در کیش،قیمت خرید خانه در کیش،قیمت مسکن مهر در کیش،مجتمع دامون کیش،موقعیت شهرک صدف کیش،موقعیت مکانی شهرک صدف کیش،نقشه شهرک صدف کیش،ویلا ساحلی کیش،ویلاهای دامون ساحلی کیش،