اخبار

درباره خرید و سرمایه‌گذاری آپارتمان در جزیره زیبای کیش

براساس تحقیقات صورت گرفته در بازار مسکن کیش در حال حاضر در بازار زمین و مسکن و سایر املاک کیش، از رکودی که هم‌اکنون در بازار مسکن پایتخت و سایر شهرهای کشور وجود دارد، چندان خبری نیست و هرچند طی سال‌های اخیر با شدت گرفتن ساخت‌وساز در جزیره زیبای کیش ، بر حجم و تعداد واحدهای مسکونی افزوده‌شده، اما خریدوفروش این واحدها کم نشده است.

متوسط قیمت هر مترمربع زمین مسکونی در جزیره کیش هم بین یک‌میلیون و 700 تا چهار میلیون تومان بسته به کیفیت زمین و منطقه‌ای که در آن واقع‌شده متغیر است.اما در منطقه صدف فاز 7 و منطقه ساحلی مرجان بسیار متفاوت و بعضا تا 35 میلیون تومان هم معامله می شود

میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان قدیمی با متوسط عمر 15 سال، 4 میلیون تومان است، در حالی‌که قیمت هر مترمربع از آپارتمان‌های نوساز متناسب با منطقه، امکانات و لوکس بودن واحد تا مترمربعی 35 میلیون تومان نیز به خریدار پیشنهاد می‌شود.

سرمایه گذاری در خرید آپارتمان و ملک می‌تواند سرمایه‌گذاری معتبری در این جزیره محسوب شود. در حال حاضر سازمان منطقه آزاد کیش به علت وسعت کم جزیره اجازه ساخت‌وساز را نمی‌دهد و خانه‌های در حال ساخت آخرین مجوزهای ساخت‌وساز در جزیره کیش هستند.

 

خرید ملک در کیش به‌صرفه است؟

املاک نوساز در کیش دارای یک وام 70 تا 100 میلیون تومانی دارند و بیشتر این املاک تا پایان سال 10 تا 25 درصد تخفیف‌ دارند.

هزینه خرید یک ملک 50 متری در کیش حدود 300 میلیون تومان است که حدود نصف آن در زمان خرید و در ادامه در زمان پایان کار 15 درصد از قیمت کل ملک و در زمان تحویل سند و کلید ملک بقیه دریافت می‌شود.در مورد مبلغ بازپرداخت وام نیز: اقساط بالای وام‌ها را می‌توان توسط اجاره ملک پرداخت کرد؛ زیرا مبلغ ماهانه اجاره ملک در کیش حدود دو میلیون تومان تا دو میلیون و 500 هزار تومان است.

کلمات کلیدی مسکن در کیش
پیش فروش آپارتمان در کیش،پیش فروش واحدهای مسکونی در کیش،خرید اقساطی آپارتمان در کیش،خرید آپارتمان در دامون کیش،خرید آپارتمان در شهر آفتاب کیش،خرید آپارتمان در کیش با وام،خرید آپارتمان در کیش شهرک صدف،خرید خانه در کیش با وام بانکی،خرید خانه در کیش روی دیوار،خرید خانه ویلایی در کیش،خرید سوئیت در کیش،خرید ویلا در دامون ساحلی کیش،خرید ویلا ساحلی در کیش،دامون دريا كيش،دامون کیش ایر،دیوار کیش،سوئیت ساحلی کیش،شرایط وام مسکن در کیش،شهرك دامون ساحلي كيش،شهرک صدف کیش کجاست،فروش اپارتمان در کیش،فروش آپارتمان نوساز در کیش،قیمت اجاره آپارتمان در کیش،قیمت خرید خانه در کیش،قیمت مسکن مهر در کیش،مجتمع دامون کیش،موقعیت شهرک صدف کیش،موقعیت مکانی شهرک صدف کیش،نقشه شهرک صدف کیش،ویلا ساحلی کیش،ویلاهای دامون ساحلی کیش،